• 11.05.2020
 • Inne
 • Zasady komunikacji biznesowej: bezpośredniej, telefonicznej, mailowej

  Zasady komunikacji biznesowej: bezpośredniej, telefonicznej, mailowej

  Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Zasady komunikacji biznesowej: bezpośredniej, telefonicznej, mailowej”.

  Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

  Dzięki udziałowi w e-szkoleniu otrzymasz wiedzę z zakresu:

  - prowadzenia rozmów telefonicznych o charakterze zawodowym
  - netykiety w profesjonalnych social media
  - dobrych praktyk w prowadzeniu korespondencji mailowej
  - wskazówek dotyczących efektywnej komunikacji werbalnej


  Szkolenie poprowadzi BARTOSZ RUSEK

  Ekspert w dziedzinie zarządzania i sprzedaży. Jest praktykiem biznesu - wiedzę zdobywał pracując i szkoląc się w firmach w Polsce i za granicą. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego, w tym także 8 lat doświadczenia jako Trener i Konsultant. W Brainstorm Group od 2008 roku. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Sprzedaży Brainstorm Group Sp. z o.o., oraz prowadzi projekty szkoleniowo-doradcze. Był trenerem wielu Szkół Trenerów. Szkolenia i projekty rozwojowe realizował dla takich branż i firm jak: FINANSE: PKO B.P., PZU SA, BGŻ BNP Paribas, Allianz, Warta, ING Usługi Finansowe, Business Lease Polska, Kredobank (Ukraina). Prywatnie, pomimo dużej aktywności zawodowej aktywnie uprawia wspinaczkę, turystykę górską i bieganie. Jego wielką pasją jest fotografia i podróże - w szczególności inspiruje go Nepal, który odwiedził już trzykrotnie.


  Informacje organizacyjne:

  DATA: 27 maja 2020 r. (środa), w godz. 12:15-15:45

  Wydarzenie realizowane online.

  Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

  Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

  Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 


  UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

  Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

  Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Przeczytaj więcej