Oferta Biura Karier

Szukasz pracy, praktyki, stażu? Chcesz zaplanować swoją karierę? Marzysz o sukcesie? Jesteś studentem, absolwentem, bądź doktorantem PW?

Skorzystaj z bezpłatnej oferty naszego Biura. Dzięki wsparciu, które Ci proponujemy, staniesz się kowalem swojego sukcesu.

Aktualna oferta Biura Karier obejmuje:

• Konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym - możliwość omówienia CV, listu motywacyjnego, opracowania ścieżki kariery - więcej informacji tutaj,
  • Udział w teście, badającym predyspozycje zawodowe - narzędzie iP121 - Profilowanie Osobowości Zawodowej jest dostępne od września 2018 w ramach Projektora Kariery,
  • Warsztaty - spotkania rozwijające postawy przedsiębiorcze oraz kompetencje istotne na rynku pracy w ramach Projektora Kariery lub Akceleratora Kariery,
  • Program Mentoringowy - spotkania z Mentorem, mające na celu wsparcie studentów w rozwoju potencjału i kompetencji, a także w świadomym kształtowaniu ścieżki rozwoju zawodowego - start - październik 2018.

W Biurze Karier masz także możliwość:

• uczestniczenia w Prelekcjach z Pracodawcami oraz Business Networking Day,
  • skorzystania z ofert pracy, praktyk, stażu,
  • wzięcia udziału w sesji coachingowej,
  • zaprezentowania swojego profilu pracodawcom [CV online w profilu Studenta],
  • uzyskania bezpłatnych informatorów i poradników dla poszukujących pracy,
  • zdobycia wiedzy związanej z efektywnością na rynku pracy [zakładka baza wiedzy],
  • zapoznania się z biblioteczką zawierającą pozycje z zakresu np. psychologii komunikacji, autoprezentacji [Polna 50, budynek Oficyny Wydawniczej],
  • poznania wyników badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów
  • otrzymywania Newslettera z informacji o konkursach, programach stażowych, wydarzeniach, które ułatwią Ci kreowanie ścieżki kariery [zaznacz odpowiednie pole w ustawieniach profilu].

Dlaczego warto skorzystać z oferty Biura Karier?

Dzięki wsparciu BK miałem siłę, aby się nie poddawać w dążeniu do celu”

„Dokumenty są dopracowane i mają tzw. większą siłę przebicia podczas rekrutacji, dzięki czemu jestem zapraszana na rozmowy rekrutacyjne”

„Konsultacje podniosły mnie na duchu i pozwoliły odzyskać siły i nadzieję”

„Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach

Wierzymy, że w każdym tkwi ZASÓB i MOC. MY wiemy, jak je wydobyć.

ZAPRASZAMY Was do Biura Karier PW!