Konsultacje z doradcą kariery

Misją Biura Karier PW jest aktywne wspieranie studentów i absolwentów Uczelni w sprawnym poruszaniu się po rynku pracy.

Jesteśmy po to by wzmacniać Wasz potencjał zawodowy, wspierać rozwój kompetencji oraz pozycję na rynku pracy. Konsultacje z doradcą zawodowym to wsparcie, nie zaś ocena- pamiętajcie o tym.

Konsultacje prowadzone sa po wcześniejszym zapisie przez stronę lub e-mail od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-15:00. Zarezerwuj sobie ok. 1 godziny.

Od lipca 2018 w każdy czwartek konsultacje doradcze będą odbywały się w budynku CZIiTT w sali 2.23.

UWAGA:  Zmiana zasad korzystania z konsultacji w Biurze Karier od 14 maja 2018 roku.

Jeżeli jesteś studentką/studentem czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia i chcesz skorzystać z doradztwa w obszarze tworzenia CV, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, bądź też planowania ścieżki rozwoju w oparciu o testy psychologiczne, zapraszamy serdecznie do zapisania się do naszego nowego projektu rozwojowego w ramach NERW PW Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca.

Wystarczy pobrać i wypełnić dwa formularze dostępne na stronie: https://www.bk.pw.edu.pl/projekt-nerw-pw oraz przesłać je do nas na adres formularze.bk@pw.edu.pl

Więcej na temat projektu przeczytasz na: https://www.bk.pw.edu.pl/projekt-nerw-pw

 

Poza projektem Biuro Karier realizować będzie jedynie konsultacje dla studentek i studentów z pierwszych trzech semestrów studiów pierwszego stopnia. Aby skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym lub psychologiem należy jedynie zarejestrować się w portalu Biura Karier i dokonać za jego pośrednictwem zapisu na spotkanie.

 

Konsultacje dla osób z niepełnosprawnością ruchową prowadzone są w budynku CZIiTT w sali 2.23

 

Nasi doradcy:

Agnieszka Skowrońska, Psycholog, doradca kariery

Ewa Kluczek-Woźniak, Psycholog, coach i doradca kariery

Joanna Dostal - Kielczyk, Psycholog, doradca kariery

Anna Krajewska, Psycholog, doradca kariery

 -------------------------------------------------------------------------------------------

 

Konsultacje przez Skype!

Nazwa użytkownika doradztwo_zawodowe_pw (znajdziesz nas zawsze w zakładce kontakt).

Jeżeli chcesz skorzystać z konsultacji zapisz się już teraz.

Konsultacje prowadzimy w każdy czwartek od godz. 10:00 do 12:00

 Uwaga: trzykrotne nie pojawienie się na konsultacji w umówionym terminie, bez wcześniejszego uprzedzenia doradcy, oznacza wstrzymanie możliwości odbycia spotkania konsultacyjnego przez okres 6 miesięcy.

 
______________________________________________________________________

 

OPINIE STUDENTÓW/ABSOLWENTÓW, którzy skorzystali z konsultacji Doradcy Zawodowego:

"Konsultacje udzielone w Biurze Karier PW są nieocenioną pomocą dla ludzi wkraczających w bardzo trudne dziś realia rynku pracy. Dopracowanie CV, LM, strategia na Interview? Tego wszystkiego możesz oczekiwać od Biura Karier. Znają się na rzeczy."

Polecam
Maciek, student MEiL PW

 

******************************

"Na konsultacji otrzymałem bardzo rzeczowe i niesamowicie pomocne informacje. Zmieniły one moje postrzeganie rynku pracy. Dowiedziałem się o możliwościach i sposobach, o których wcześniej nie miałem pojęcia ani ja, ani nikt ze znajomych, z którymi miałem okazję wymienić się poglądami. Warto zaznaczyć, że jestem osobą otwartą i obracam się w towarzystwie, które dobrze radzi sobie w obecnej rzeczywistości, a pomimo to otrzymana pomoc była dla mnie niezmiernie cenna. Porada nie była w żaden sposób schematyczna. Została dostosowana do moich potrzeb. Otrzymałem odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości wraz z praktycznymi przykładami, których często brakuje w wielu materiałach. Zdecydowanie polecam konsultację każdemu, ponieważ zawsze jest jeszcze coś, co możemy zrobić lepiej."
Pozdrawiam,
Damian, student WEiTI

 

***********************************

"Spojrzenie profesjonalnym okiem na moje CV podczas niezobowiązującego, luźnego spotkania - to jest to czego mi brakowało. Dzięki Biurze Karier PW dostałem też o wiele więcej: wskazówki co do rozmowy kwalifikacyjnej, radzenia sobie ze stresem i zachowania w niewygodnych sytuacjach zaowocowały przyjęciem na praktyki w świetnej międzynarodowej firmie.

Nie chcesz żeby pierwszy kontakt z rynkiem pracy był stresujący i deprymujący? Skonsultuj swoje CV i zadaj każde nurtujące Cię pytanie - to działa :) "

Patryk, student WIP