Sortuj:

• 24.10.2019

Blockchain in practice | warsztaty w ramach Akceleratora Kariery
    Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Sharpeo zapraszają na warsztaty "Blockchain in practice". Warsztaty realizowane są w ramach Akceleratora Kariery. Więcej o projekcie przeczytasztutaj.

Blockchain in practice | warsztaty w ramach Akceleratora Kariery

• 25.10.2019

Błędy popełniane na rozmowach kwalifikacyjnych – jak ich unikać
    Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Aldesazapraszają na warsztaty "Najczęściejpopełniane błędy podczas rozmów kwalifikacyjnych – jak ich unikać i zdobyć wymarzoną pracę". Dla kogo:studenci PW zapisani / chcący się zapisać doProjektora Kariery(sprawdź link)

Błędy popełniane na rozmowach kwalifikacyjnych – jak ich unikać

• 29.10.2019

From Team Member to Team Leader
    Inne

Biuro Karier PW, Wydział Elektryczny oraz firma AVL zapraszają wszystkich zainteresowanych motoryzacją, nowymi technologiami, rolą Team Leader’a na spotkanie "From Team Member to Team Leader". Wydarzenie prowadzone w języku polskim.

From Team Member to Team Leader