Sortuj:

• online

ABW W SYSTEMIE ORGANÓW BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA
    Czat na żywo/webinar

Biuro Karier Politechniki Warszawskiejoraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznegozapraszają na spotkanie z funkcjonariuszami największej służby specjalnej w Polsce. Webinar dedykowany studentom PW zainteresowanym tym jak wygląda praca w ABW odbędzie się 26.01.2022 (środa) w godz. 16:15-17:15.

ABW W SYSTEMIE ORGANÓW BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA

• 27.01.2022

• Warszawa

Autoprezentacja w sytuacjach biznesowych - Projektor Kariery
    Czat na żywo/webinar

Biuro Karier Politechniki Warszawskiejzaprasza na e-szkolenie“Autoprezentacja w sytuacjach biznesowych - Projektor Kariery”. Informacje organizacyjne: DATA:27 stycznia 2022 (czwartek), w godz. 14:15-17:45 Wydarzenie realizowane online. Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online. Uprzejmie informujemy, że ze względu na potrzeby ew. kontroli projektu prowadzący e-szkolenie wykona tzw. print screen obecności uczestników. Dla kogo:WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać doProjektora Kariery(sprawdź link)czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Autoprezentacja w sytuacjach biznesowych - Projektor Kariery

• 27.01.2022

• online

Wrzuć swoją karierę na wyższy bieg, czyli o ścieżkach kariery w branży Automotive
    Czat na żywo/webinar

Jesteś Studentem/Absolwentem i w dalszym ciągu nie masz pomysłu na siebie i swoją drogę zawodową? Branża motoryzacyjna wydaje Ci się interesująca? Zastanawiasz się, jakie ścieżki kariery oferujemy? Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda praca w branży Automotive od podszewki?