Sortuj:

• 18.10.2017

• Warszawa

Google is coming to campus!
    Spotkanie z Pracodawcą

Are you studying Computer Science? Are you interested in internships or a full time career at Google? Join a group of Politechnika Warszawska alumni working at Google to find out about exciting opportunities, what it means to be an SRE and answer your questions. And yes, there will be pizza!

Google is coming to campus!

• 19.10.2017

• Warszawa

Assessment Centre - co to jest i jak się do niego przygotować?
    Warsztaty

Biuro Karier, DPD Polska oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1): Warsztaty są z jednej strony pigułką wiedzy na temat sesji Assesment Centre, z drugiej zaś doskonałym sposobem na oswojenie się z tą coraz częstszą formą rekrutacji. Na warsztatach dowiesz się m.in.: czym są modele kompetycyjne i jak je się tworzy; z jakimi zadaniami możesz spotkać się podczas AC co oceniają Assesorzy na sesjach Assesmentowych Przećwiczysz także: Przykładowe zadania indywidualne Przykładowe zadania grupowe Warsztaty te to także doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu. Warsztaty charakteryzuje: praktyczne podejście do omawianych zagadnień (ograniczamy wiedzę teoretyczną do niezbędnego minimum na rzecz praktycznych ćwiczeń) angażowanie wewnętrznych zasobów i potencjału uczestników; nauka poprzez doświadczenie Warsztaty odbędą się 19 października w budynku CZIiTT w sali 5.03 w godzinach 12:15 - 15:15. Zapisy po zalogowaniu się do Strefy Studenta. W wartsztatach mogą wziąć udział wszyscy studenci, absolwenci i doktoranci PW, pierwszeństwo mają jednak osoby zapisane do programu Akcelerator Kariery.

Assessment Centre - co to jest i jak się do niego przygotować?

• 23.10.2017

Spotkanie z Pracodawcą

Biuro Karier oraz IT Systems and Solutions zapraszają na spotkanie: Walka ze współczesnymi zagrożeniami cyberprzestępczymi w IT – narzędzia do ataków i obrony.

• 24.10.2017

• Warszawa

Efektywność osobista ( proakytwność, motywacja, zarządzanie czasem )
    Warsztaty

Biuro Karier, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1). Pierwszy warsztat zostanie przeprowadzany przez eksperta agencji Macro-Work Agnieszkę Szwejkowską.

Efektywność osobista ( proakytwność, motywacja, zarządzanie czasem )

• 25.10.2017

• Warszawa

Definiowanie potrzeb Klienta oraz tworzenie prostych w obsłudze mobilnych aplikacji biznesowych w chmurze
    Warsztaty

Podczas wydarzenia: • nauczysz się zbierać i analizować wymagania biznesowe • poznasz zasady współpracy z klientem i jak prowadzić prace projektowe • metodyki pracy na projektach cloud • poznasz metody integracji systemów w chmurze • skonfigurujesz własną aplikację mobilną

• 26.10.2017

"Scrum na codzień" + możliwości rozpoczęcia kariery w Microsoft
    Warsztaty

Warsztaty odbędą się 26 października w budynku CZIiTT w sali 5.03 w godzinach 14:15 - 16:15.

"Scrum na codzień" + możliwości rozpoczęcia kariery w Microsoft

• 31.10.2017

Akcelerator Kariery - Październik
    Warsztaty

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci! Zapraszamy Was do udziału w pierwszym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :) W październiku skupimy się na tematach związanych z EFEKTYWNOŚCIĄ OSOBISTĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI MIĘKKIMI.

Akcelerator Kariery - Październik

• 31.12.2017

Akcelerator Kariery - Grudzień
    Warsztaty

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci! Zapraszamy Was do udziału w grudniowym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :) W tym miesiącu skupimy się na RADZENIU SOBIE ZE STRESEM.

Akcelerator Kariery - Grudzień