Sortuj:

Marzec 2023

  • 22.03.2023

  • 18:00

  • Warszawa

  Venturing into the World of Startups
  Warsztaty

  The WUT Careers ServiceandMaverick Nationinvite you to an in-person (offline) workshop on„Venturing into the World of Startups” During theworkshop we will present:concepts of startups and venture capital. We will challenge your current understanding and check how well do you understand the concepts of startups and venture capital. This is a highly interactive workshop and not a one way communication from the presenter to audience.

  Venturing into the World of Startups

  Sprawdź szczegóły
  • 27.03.2023

  • 00:00

  • online

  Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej poszukiwani
  Wydarzenie studenckie

  Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w programie „Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej” edycji 2023/2024.

  Ambasadorowie Karier Unii Europejskiej poszukiwani

  Sprawdź szczegóły
  • 28.03.2023

  • 09:00

  • Warszawa

  SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?
  Warsztaty

  Z roku na rok branża Life Science cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki. Czym dokładnie zajmuje się branża Life Science? Specjaliści z tej dziedziny nauk Life Science są bardzo pożądani na rynku pracy. Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy, czy inżynierowie odpowiedzialni za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

  SPOTKAJ SWOJEGO PRACODAWCĘ – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?

  Sprawdź szczegóły
  • 31.03.2023

  • 00:00

  • online

  MiejefekTY
  Coaching

  Jeśli zastanawiasz się jak zwiększyć swoją efektywność w obszarze takim jak: zarządzanie sobą w czas komunikacja z innymi współpraca w zespole radzenie sobie ze stresem rozwój kompetencji liderskich wykorzystanie swoich talentów i mocnych stron inne (ważne dla Ciebie) weź udział w projekcie MiejefekTY, czyli skorzystaj z indywidualnych sesji w Biurze Karier. Jesteśmy przekonani, że każdy z NAS może wpływać na własną efektywność. Zarządzać sobą: własnymi emocjami, odczuciami, zachowaniami, tak by były one spójne z tym jacy chcemy BYĆ! Jednym słowem "brać sprawy w swoje ręce". Kluczowa jest tutaj samoświadomość, wiedza na własny temat, a także rozumienie mechanizmu odpowiedzialnego za nasze reakcje. Wzrost efektywności w zgodzie ze sobą przekłada się na wielowymiarowe polepszenie jakości życia. MiejefekTY – instrukcja obsługi: KROK PIERWSZY - CZAS NA REFLEKSJE: a) Zastanów się, na ile w skali 1-10 oceniasz zadowolenie z własnej efektywności – czyli czy osiągasz cele, czy czujesz spełnienie? b) Jakim obszarem/tematem związanym z efektywnością chcesz się zaopiekować? (wzmocnić, osłabić lub zaakceptować)?. Co z tego wynika dla Ciebie? …. KROK DRUGI - CZAS NA DZIAŁANIE: a) Zarejestruj się za pośrednictwem platformy kariery Career Center na spotkanie z coachem. Będzie to tzw. Sesja_0, w trakcie której doświadczysz czym jest proces coachingowy, ustalisz także indywidulany plan działania, związany z Twoją efektywnością. Pierwsze spotkanie ma charakter informacyjno – relacyjny. Możesz sprawdzić, czy taka forma pracy Ci odpowiada i zdecydować się na dalszą współpracę. Rejestracja jest otwarta do końca marca 2023. Decyduje kolejność zgłoszeń. Forma pracy: Sesje odbywają się w formule online. Narzędzia i techniki coachingowe, wspierające lepsze rozumienie siebie i własnej efektywności. Wiele pytań otwartych, takich jak: Co przeszkadza w osiągnięciu tego idealnego stanu? Co dobrego dzieje się w tej sprawie? Czego się obawiam? Po co to robię? Jak chcesz się poczuć w ramach realizacji swojego celu? Jakie są Twoje największe zasoby? Z kim się spotkasz w ramach projektu MiejefekTY? Maja Rosiak Absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechaniki Energetyki i Lotnictwa (r. 2007). Ekspertka w obszarze energii ze źródeł odnawialnych. Od 15 lat związana z Xylem Water Solutions, wiodąca firmą w dziedzinie technologii wodnej. Dyplomowany coach i mentorka. Pracuje w obszarze coachingu kariery oraz osobistego/życiowego. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku ‘Coaching Profesjonalny’. Z sukcesami wspiera klientów indywidualnych oraz swój wielokulturowy zespól w osiąganiu celów, zmierzaniu do dojrzałości, realizacji siebie i generalnie w byciu szczęśliwym człowiekiem. Jej misją jest poczucie sprawczości i wsparcie w osiąganiu rzeczy do tej pory nieosiągalnych dla ludzi i planety. Wolontariuszka ekologiczna, działaczka na rzecz Diversity & Inclusion, zwolenniczka balansu w życiu zawodowym i prywatnym. To co, działamy :)?