Sortuj:

• 13.12.2017

Sprawdź swój styl radzenia sobie ze stresem
    Konsultacje

STRES – każdy z nas doświadcza go z różnym natężeniem w różnych momentach naszego życia. Jedną ze strategii radzenia sobie ze stresem jest poznanie jego definicji, tego jaki ma wpływ na nasze funkcjonowanie oraz poznanie technik relaksacyjnych. Dodatkowo warto wiedzieć jakie strategei radzenia sobie ze stresem stosujemy. Dzięki temu łatwiej będzie zrozumieć własne zachowanie, a także opracować strategię sprzyjającą efektywności osobistej. W ramach Akceleratora Kariery zapraszamy do udziału w teście psychologicznym i konsultacji z psychologiem, które pozwolą poznac swój styl radzenia sobie ze stresem.

Sprawdź swój styl radzenia sobie ze stresem

• 14.12.2017

• Warszawa

Incydenty komputerowe i cyberbezpieczeństwo. Bezpieczeństwo w zarządzaniu sieciami rządowymi.
    Spotkanie z Pracodawcą

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych zapraszają na spotkanie z Rządowym Zespołem Reagowania na Incydenty Komputerowe Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Rządowy Zespół Reagowania na Incydenty Komputerowe CERT.GOV.PL, pełni rolę głównego zespołu CERT odpowiadającego za koordynację procesu obsługi incydentów komputerowych w obszarze administracji rządowej Rzeczypospolitej Polskiej.

• 14.12.2017

Zarządzanie czasem
    Warsztaty

Biuro Karier PW oraz GiGroup zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 3, Radzenie sobie ze stresem). Warsztat odbędzie się 14 grudnia 2017 w godz. 14:30 – 16:30, w budynku CZIiTT w sali 5.03.

Zarządzanie czasem

• 19.12.2017

Radzenie sobie ze stresem
    Warsztaty

Biuro Karier PW oraz Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 3, Radzenie sobie ze stresem). Warsztat odbędzie się 19 grudnia 2017, w godz. 12:15 - 15.15, sala 5.03 w budynku CZIiTT (ul. Rektorska 4)

Radzenie sobie ze stresem

• 22.12.2017

Coaching w Biurze Karier
    Konsultacje

Jeśli zastanawiasz się jak pokierować swoim życiem, masz trudności w określeniu swojej ścieżki zawodowej, zastanawiasz się jaki tkwi w Tobie potencjał lub nie masz pomysłu jak zmotywować się do kolejnych działań- skorzystaj z indywidualnych sesji coachingowych w Biurze Karier! Czym jest coaching? „Coaching to metoda wpierania rozwoju realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań”. Izba Coachingu, www.izbacoachingu.com

Coaching w Biurze Karier

• 31.12.2017

Akcelerator Kariery - Grudzień
    Warsztaty

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci! Zapraszamy Was do udziału w grudniowym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :) W tym miesiącu skupimy się na RADZENIU SOBIE ZE STRESEM.

Akcelerator Kariery - Grudzień