• 11.05.2020
 • Inne
 • Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

  Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

  Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej”.

  Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

  Program e-szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

  • przedstawienie procedur i dokumentacji koniecznych do zrealizowania przy zakładaniu własnej działalności
  • omówienie form prawnych
  • omówienie zobowiązań
  • formy opodatkowania  

   Szkolenie poprowadzi IRENEUSZ WOLSKI

  Ekspert w dziedzinie budowania pozycji lidera, sztuki prezentacji i perswazji, a także komunikacji i efektywności. Specjalizuje się w szkoleniach i coachingach biznesowych, rekrutacji i selekcji, zarządzaniu kompetencjami, ośrodkami ocen i rozwoju. Ukończył Politologię na Uniwersytecie Śląskim oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowany konsultant i trener Herrmann Brain Dominance Instrument.

  Od ponad 15 lat realizuje projekty doradcze i szkoleniowe. Doświadczenia zawodowe zdobywał m. in. jako konsultant i trener międzynarodowej firmy doradczej Ernst&Young. Ma za sobą ponad 1200 dni szkoleniowych oraz ponad 300 sesji coachingowych. Jego wielką pasją jest hokej – wraz ze swoją drużyną w 2009 roku zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski Amatorów.


  Informacje organizacyjne:

  DATA: 22 maja 2020 r. (piątek), w godz. 12:15-15:45

  Wydarzenie realizowane online.

  Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

  Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).


  Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

  UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

  Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

  Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Przeczytaj więcej