• 17.06.2021
 • Czat na żywo/webinar
 • Jak radzić sobie ze stresem przed rozmową kwalifikacyjną?

  Jak radzić sobie ze stresem przed rozmową kwalifikacyjną?

  Biuro Karier PW oraz DANONE zapraszają na warsztaty online dotyczące stresu i sposobów radzenia sobie z nim również przed rozmową rekrutacyjną.

  Webinar "Jak radzić sobie ze stresem przed rozmową kwalifikacyjną?"

  30 czerwca 2021 (środa), 15:00-17:00

   

  Zapisane osoby otrzymają mailowo link do spotkania godzinę przed webinarem. 

  Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy WEBEX.

  Podczas warsztatów dowiesz się m.in czym jest stres, jak sobie z nim radzić oraz jak odpowiednio przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

   

  Warsztaty poprowadzą Aneta Milczarek i Milena Kwiatkowska.

  Aneta Milczarek - w grupie spółek DANONE pracuje od 2 lat – na co dzień zajmuje się rekrutacją kandydatów na stanowiska stażowe, specjalistyczne oraz managerskie, głównie w obszarze operacji i łańcucha dostaw. Ukończyła studia na kierunku Zarządzanie, a z rekrutacją zawodowo związana jestem od przeszło 5 lat.

  Milena Kwiatkowska - w grupie spółek DANONE pracuje od 2 lat - zajmuje się wsparciem managerów w procesach rekrutacyjnych w obszarze Topline (sprzedaż&marketing) oraz Business Support (IT/finanse) od stanowisk stażowych, specjalistycznych po managerskie. Ukończyła studia w kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i od 2014 r. zawodowo związana z obszarem rekrutacji.

  Zapraszamy do sprawdzenia ofert rekrutacyjnych firmy DANONE:  Careers at Danone | Danone

  Rejestracja na webinar możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

  Zapisane osoby otrzymają mailowo link do spotkania godzinę przed webinarem. Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy WEBEX.

  Przeczytaj więcej