• 16.06.2021
 • Czat na żywo/webinar
 • Faurecia Academy: Utrzymanie Ruchu w branży Automotive bez tajemnic!

  Faurecia Academy: Utrzymanie Ruchu w branży Automotive bez tajemnic!

  Biuro Karier PW oraz Faurecia zapraszają Was na webinar "Faurecia Academy: Utrzymanie Ruchu w branży Automotive bez tajemnic!".

  • Robisz inżynierkę i interesuje Cię branża Automotive? A może automatyzacja procesów, roboty przemysłowe i wózki samojezdne AGV to Twój top temat?

  • Zastanawiasz się jak wygląda dzień w dziale Utrzymania Ruchu w firmie z branży Automotive? A może chcesz zdobywać praktyczne doświadczenie w tym obszarze, ale nie wiesz jak i gdzie?

  • Chcesz osobiście porozmawiać z Inżynierami i dowiedzieć się, jak radzą sobie z zapobieganiem awarii maszyn w zakładzie produkcyjnym, w którym pracuje ponad 1400 osób?

  Poznaj pracę Inżynierów Utrzymania Ruchu od podszewki! Przedstawimy ją bez tajemnic! Nasi koledzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami i wiedzą, a Ty będziesz mieć okazję zadania im pytań w trakcie sesji Q&A i wygrania nagród podczas Quizu.

  Poznaj naszych Prelegentów:

  Dariusz Tylski – Słynne korporacyjne przysłowie: „Jednego dnia Operator, drugiego Manager” ma w Faurecii potwierdzenie i to właśnie w przypadku naszego kolegi Darka, który już od ponad 20 lat jest związany z naszą firmą. Darek chętnie podzieli się swoim doświadczeniem zawodowym, a także udzieli wskazówek młodym Inżynierom, którzy drogę zawodową mają jeszcze przed sobą!

  Konrad Kowalski – Faurecia produkuje Młode Talenty – naprawdę! Jednym z nich jest właśnie Konrad, który na początku swojej drogi zawodowej był uczestnikiem programu „Fabryka Młodych Talentów” w dziale Utrzymania Ruchu, a obecnie kontynuuje pracę w tym dziale już na samodzielnym stanowisku, jako Specjalista Utrzymania Ruchu. Chcesz się dowiedzieć jak wygląda staż w naszej firmie, a także z jakimi wyzwaniami musiał mierzyć się Konrad? Wpadnij, by zadać mu pytanie!

   

  Agenda:

  14:15 -14:50 - Utrzymanie Ruchu w branży Automotive bez tajemnic! 

  14:55 -15:05 - Q&A z naszymi Inżynierami

  15:05 – 15:15 - Czas na konkurs! Wygraj box gadżetów! 

   

  Save the Date:

  28.06.2021 (poniedziałek)

  14:15 - 15:15

  Zapisane osoby otrzymają link do spotkania godzinę przed webinarem. Spotkanie zostanie zrealizowane z wykorzystaniem platformy MS Teams.

   

  O firmie Faurecia Automotive Polska S.A.:

  Czy wiesz, że co 3 samochód w Europie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

  Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach:
  technologiach kontroli emisji spalin,
  fotelach samochodowych,
  wnętrzach samochodowych,
  rozwiązaniach IT.

  Jak to robimy?
  Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
  Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

   

  Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

   

  Przeczytaj więcej