• 23.06.2021
  • Wizyta studyjna

Dzień z Edisonem (wydarzenie stacjonarne w siedzibie firmy)

Biuro Karier PW oraz Edison Energia zapraszają Was na stacjonarny "Dzień z Edisonem", czyli wizytę w siedzibie firmy.

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

KIEDY: 02.07.2021 (piątek), w godz. 10:00 – 14:00.

GDZIE: Siedziba firmy Edison Energia, Plac Gugulskiego 1, (Ocean Plaza) / Warszawa

UWAGA: Tylko osoby zarejestrowane za pośrednictwem Cereer Center znajdą się na liście osób uprawnionych do wejścia do siedziby Edison Energia. Zapisy trwają do 1.07.2021 do godz. 14:00.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, firma Edison Energia prosi podczas udziału w spotkaniu na terenie siedziby o:

- Założenie maseczek

- Zachowanie dystansu pomiędzy uczestnikami spotkania

- Dezynfekcję rąk na recepcji po przybyciu na miejsce.

Program wydarzenia:

1. Zapoznanie z nami – czym się zajmujemy i dlaczego

2. Spacer po poszczególnych działach – dział projektowy, realizacji, finansowy oraz audytu

3. Szkolenie z programu PV-SOL

4. Pokój konsultacji - możliwość konsultacji z działem HR, realizacji i projektantów – odpowiemy na pytania związane z możliwościami praktyk lub z kwestiami technicznymi

5. Niespodzianka dla uczestników – konkurs z prezentami

Kilka słów od Jana Adamkiewicza, który poprowadzi szkolenie PV- SOL:

Skończyłem Elektrotechnikę na Politechnice Warszawskiej na specjalizacji Elektromechatronika Pojazdów i Maszyny Elektryczne na wydziale Elektrycznym. W fotowoltaice pracuje niecały rok. Głównymi aspektami, które satysfakcjonują mnie w obecnej pracy to rozwój merytoryczny i praktyczny w szybko rozwijającym się rynku OZE, możliwość implementowania własnych pomysłów i projektów w celu rozwoju firmy, fantastyczni ludzie z którymi pracuje na co dzień i szeroki wybór ścieżek w kwestii rozwoju zawodowego. W czasie wolnym interesuje się psychologią, behawioryzmem, modelarstwem i e-mobilnością.

Edison Energia to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat.

Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości. Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.

UWAGA: tylko osoby zarejestrowane za pośrednictwem Cereer Center znajdą się na liście osób uprawnionych do wejścia do siedziby Edison Energia. Zapisy trwają do 1.07.2021 do godz. 14:00.