• 05.11.2020

Program stypendialny od Strom Power LLC

Firma Strom Power, LLC jest międzynarodową firmą z główną siedzibą w Stanach Zjednoczonych oraz biurem w Warszawie, zajmująca się analizą rynków energii na całym świecie.

Współpracujemy z Politechniką Warszawską od 2017 roku, a aktualny program stypendialny jest już naszą trzecią edycją.

Strom Power LLC oferuje stypendia dla wyróżniających się studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Stypendia obejmują pomoc finansową dla najwybitniejszych studentów w postaci świadczeń pieniężnych w wysokości 200 PLN/miesięcznie. Świadczenia przyznawane będą na okres trzech miesięcy od października 2020 do grudnia 2020. Stypendia nie zobowiązują do pracy w firmie po skończeniu studiów, mają na celu wspieranie utalentowanych i ambitnych studentów. W pierwszej edycji stypendium dostało 7 osób z dwóch wybranych specjalności, a w drugiej 11.

Stypendium skierowane jest do osób, które:
1) studiują na ostatnim roku studiów magisterskich na następujących specjalnościach: Sieci i Systemy Elektroenergetyczne oraz Aparaty i Automatyka Elektroenergetyczna,
2) osiągają sukcesy naukowe, np. mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w nauce (średnią ocen powyżej 4,0), udziałem w międzywydziałowych lub międzyuczelnianych projektach bądź badaniach itp.

Konieczne dokumenty aplikacyjne to CV oraz informacja o uzyskiwanej średniej podczas studiów. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strom Power LLC w celu przeprowadzenia procesu fundowania stypendium naukowego na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. (Dz. U. Z 2018 r. Poz. 1000).”
Prosimy o przesłanie dokumentów na adres: hr@strompower.com
Po otrzymaniu dokumentów aplikacyjnych, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje do programu będą przyjmowane do końca trwania programu, tj. do grudnia 2020