• 12.10.2022

DaftAcademy – ucz się umiejętności potrzebnych do pracy w startupach

Już prawie 5000 osób skorzystało z praktycznych kursów programowania, projektowania i marketingu organizowanych przez Daftcode.

DaftAcademy uzupełnia akademicką wiedzę o praktyczne umiejętności i daje rynkowy szlif osobom, które widzą swoją przyszłość w świecie nowych technologii.

W tym semestrze DaftAcademy powraca z 8 kursami, z których studenci mogą skorzystać bezpłatnie.

DaftAcademy od 2015 roku łączy świat akademicki z branżą IT.

Startupy z portfolio Daftcode kolejny raz podzielą się praktyczną wiedzą ze studentami planującymi karierę w nowych technologiach.

Połączenie podstaw akademickich i praktyki ma pomóc studentom w zdobyciu umiejętności wymaganych w startupach technologicznych, a więc zapewnić lepszy start w życiu zawodowym.

Jesienią 2022 roku można skorzystać z kursów:

• Python – intensywne wprowadzenie dla osób znających inne języki programowania
  • Web App Development – najnowsze narzędzia dla front-end developerów
  • Product Design – przekrojowy kurs o UX i UI produktów przygotowany przez specjalistów z EL Passion
  • Digital Marketing – cyfrowa promocja technologii od strategii po analitykę i content writing
  • Solidity – wprowadzenie do blockchainu i smart contractów dla programistów
  • Unity (dla gier multiplayer) – nauka narzędzia do szybkiego projektowania gier multiplayer
  • Google Cloud for Developer – przygotowanie do tworzenia stron i aplikacji webowych w chmurze (zapisy tylko do 12 października)
  • Google Cloud for Data Analyst – ​​nauka pracy z BigQuery i podstaw analizy danych w chmurze (zapisy tylko do 12 października)

Do udziału w bezpłatnych kursach zaproszeni są studenci, jednak w tej edycji organizatorzy przewidują miejsca również dla osób bez statusu studenta – w wersji odpłatnej i z nielimitowanym dostępem do nagranych prelekcji.

Każdy kurs DaftAcademy składa się z 5 cotygodniowych spotkań online oraz pracy własnej. Zajęcia będą odbywały się w od końca października do połowy grudnia, a aplikacje kandydatów zbierane są na stronie https://daftacademy.pl/ do 19 października.

Zajęcia poprowadzą specjaliści na co dzień pracujący dla EL Passion, Google Cloud, DaftMobile, Elympics, Climatica, Travelyn, Daftcode i innych firm technologicznych. Będzie więc praktycznie i na konkretnych przykładach ze startupowej codzienności.