• 23.05.2023
  • Konsultacje

Latający stolik Biura Karier na Wydziale Elektrycznym

Uwaga, uwaga!

Zespół Biura Karier PW nadciąga. Rozpoczyna podróż po Wydziałach by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy i rozwoju zawodowego.

W ramach „Latającego stolika” pojawimy się w środę (31.05.2023) w godzinach 10:00-14:00 w Gmachu Elektrotechniki Wydziału Elektrycznego PW, przy ulicy Koszykowej 75.

Podczas wydarzenia, będziesz mogła/mógł:

• skonsultować swoje CV,
  • dowiesz się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • poznasz skuteczne techniki poszukiwania staży/pracy

Jeśli zaś mierzysz się z jakimś wyzwaniem, zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą. A może brakuje Ci motywacji, wytrwałości? O tym tez możesz z nami porozmawiać w trakcie speed coachingu – krótkiego, spontanicznego coachingu z inspirującymi kartami coachingowymi.

SPECJALNY UDZIAŁ REKRUTERÓW:

W tej edycji "Latającego stolika" studenci PW zainteresowani karierą zawodową w obszarze IT będą mieć WYJĄTKOWĄ okazję do rozmowy/porad /konsultacji z rekruterami z BEC Poland (firmę możecie kojarzyć z BEC POLAND TALENT PROGRAM, czyli rocznego programu rozwojowego na start w branży IT)

W czasie konsultacji Anna Barcińska (People Attraction Partner, oraz Aleksandra Dudek Talent Partner) odpowiedzą na Twoje pytania związane z:

- Jak rozpocząć karierę w obszarze IT?

- Na jakie elementy rekruterzy zwracają uwagę w czasie aplikacji?

- Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

- Jak wygląda duńska kultura pracy?

- Jakie techniczne umiejętności są pożądane na rynku pracy?

O firmie BEC Poland:

Jesteśmy duńską firmą fintech, w której międzynarodowe zespoły pracują, uczą się i rozwijają razem, by tworzyć możliwie najlepsze rozwiązania technologiczne dla duńskich banków.

Budujemy przyszłość technologii finansowych, zapewniając jednocześnie solidne rozwiązania IT dla naszych klientów.

KILKA SŁÓW O TALENT PROGRAMIE

Każdego roku rekrutujemy Nowe Talenty z Danii i Polski, aby wspierać ich w rozpoczęciu kariery w obszarze IT.

Studenci i absolwenci mają możliwość dołączania do różnych ścieżek, przejścia przez szereg kursów i szkoleń oraz finalnie wspieranie naszych zespołów w pracy nad businessowymi case naszych klientów.

Do naszego Talent Programu poszukujemy ambitnych ludzi o nieszablonowym sposobie myślenia, którzy chcą stale rozwijać nowe umiejętności i pomagać w tworzeniu rozwiązań IT dla sektora finansowego.

Wydarzenie skierowane wyłącznie do studentów Politechniki Warszawskiej. Nie obowiązują zapisy.

Do zobaczenia!