• 24.03.2020
  • Staże/Praktyki

KPMG: cykl szkoleń z obszaru audytu, oferta płatnych praktyk lub pracy w wybranym biurze w Polsce

Pierwsze kroki na rynku pracy bywają trudne. A gdyby tak ułatwić sobie zadanie… Nieważne czy jesteś jeszcze na studiach czy masz już pierwsze doświadczenia zawodowe za sobą lub dopiero poszukujesz pierwszych praktyk. Poznaj metody badania sprawozdań finansowych i czerp wiedzę od ekspertów KPMG!

Weź udział w profesjonalnym cyklu szkoleń z obszaru audytu i zdobądź gwarantowaną ofertę płatnych praktyk lub pracy w wybranym biurze KPMG w Polsce.

Kto może wziąć udział w szkoleniach?

· studenci minimum II roku kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych,

· absolwenci studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich,

· osoby zainteresowane praktycznym podejściem do zagadnień finansowych, wiążące swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą.

Dlaczego warto?

Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia!

worldofaudit.pl