• 21.06.2023
  • Konkursy

XV edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

Narodowy Bank Polski zaprasza absolwentów polskich uczelni do udziału w XV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

W konkursie mogą wziąć udział autorzy prac magisterskich obronionych na uczelniach w Polsce w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2022 r.

Kapituła konkursu wybierze laureatów najlepszych prac magisterskich i przyzna następujące nagrody:

• pierwsza nagroda w wysokości 15 000 zł,
  • druga nagroda w wysokości 10 000 zł,
  • trzecia nagroda w wysokości 7000 zł,
  • dwa wyróżnienia po 5000 zł.

Szczegółowe informacje i regulaminy zostały umieszczone na stronie NBP pod adresem www.nbp.pl/konkursy.