• 02.11.2020
  • Konkursy

Warm up your business

Masz pomysł na to w jaki sposób można poprawić współczesną energetykę z korzyścią dla konsumentów i środowiska? Weź udział w programie na najlepszy pomysł biznesowy z dziedziny energetyki. Konkurs jest skierowany do szerokiego grona odbiorców: studentów, doktorantów, absolwentów oraz start-upów, a także do uczniów szkół średnich.

Zgłoszenia można przesyłać do 15 listopada 2020 roku.

Celem konkursu jest kreowanie innowacji w obszarze produkcji energii, technologii oszczędnych i przyjaznych dla środowiska, a także wydajnej i efektywnej organizacji.

Pomysły można zgłaszać w trzech obszarach:

• Rozwiązania proekologiczne i prośrodowiskowe
  • Rozwiązania w zakresie zmiany/rozwoju technologii (np. efektowność energetyczna, izolacyjna, pompy ciepła, bufory ciepła, redukcja strat ciepła)
  • Rozwiązania organizacyjno-marketingowe

Na najlepszych czekają nagrody.

„Warm up your business” odbywa się po raz trzeci.

Organizatorami konkursu są Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA i Park Naukowo-Technologiczny w Opolu sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie konkursu