• 10.04.2015
  • Warsztaty
  • To jest twój czas – planuj, zarządzaj, decyduj - 19 kwietnia - warsztat z zarządzania czasem realizowany w ramach PRPW- tylko lista rezerwowa

Godzin mamy wszyscy w ciągu doby tyle samo, różnimy się tym, jak potrafimy swoim czasem zarządzić. Ty decydujesz czy chcesz żyć w „niedoczasie” czy przyswoić skuteczne proste zasady raz a dobrze i mieć czas na wszystko co Ci potrzeba. Na szkoleniu nauczysz się jak w oparciu o proste zasady pożegnać się z frustrującym stwierdzeniem: „Nie mam czasu!” i zamienić je na spokój i poczucie satysfakcji ze swojego ogarnięcia w czasie.

Cele, które zrealizujesz na tym szkoleniu to:

- zrozumiesz dlaczego Twoje dotychczasowe starania w zarządzanie czasem nie przynosiły takich efektów jak byś chciał/ chciała
    - poznasz metody skutecznego formułowania swoich celów tak, żeby motywowały do działania zamiast Cię straszyć
    - nauczysz się rozpoznawać swoje własne mechanizmy, które stoją na drodze realizowaniu zadań na czas
    - zrozumiesz wreszcie dlaczego odwlekasz pewne sprawy i nauczysz się radzić sobie z mechanizmem prokrastynacji (odwlekania)
    - zyskasz świadomość które elementy Twojego środowiska muszą być zmienione, żebyś mógł na czas realizować swoje zadania
    - nauczysz się priorytetyzować swoje zadania
    - poznasz proste zasady odpowiedzialne za szybkość wykonywania zadań
    - poznasz dobre nawyki pozwalające na to, żeby po całym dniu powiedzieć: „Dużo dziś zrobiłem/ zrobiłam. Jestem zadowolony.”

Szkolenie będzie korzystało z różnych metod: od miniwykładów, poprzez dyskusję, pracę w grupach, pracę w parach i zadania wykonywane indywidualne. Jak to na atrakcyjne wystąpienie publiczne przystało, będziemy korzystali z różnorodności narzędzi szkoleniowych tak, żeby z przyjemnością i skutecznie realizować założone cele.

Szkolenie poprowadzi:
    Anna Masternak- Psycholog, Trener Biznesu, Trener Komunikacji, Wykładowca na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu skutecznej komunikacji, budowania relacji, budowania głębokiej pewności siebie i radzenia sobie ze stresem w sytuacjach interpersonalnych. Indywidualnie pracuje z klientem na sesjach rozwoju osobistego wyłaniając i wspierając ich naturalny indywidualny potencjał

Informacje organizacyjne

CZAS: 19 KWIETNIA (niedziela), godziny: 9:00 - 17:00

MIEJSCE: informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

KOSZTY: warsztat bezpłatny, brak cateringu.

ZAPISY: warsztat jest częścią "Pakietu dla studentów", w związku z tym należy:

• wypełnić formularz - raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)

•  zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego) należy przesłać na adres: warsztaty@bk.pw.edu.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
    W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego