• 31.01.2022
  • Czat na żywo/webinar

Start dla Juniora – Jak zdobyć pierwszą pracę w IT

Biuro Karier PW oraz Sii zapraszają na webinar "Start dla Juniora – Jak zdobyć pierwszą pracę w IT".

Webinar jest skierowany dla studentów, którzy myślą o rozwoju w kierunku IT.

Podczas webinarium:

- opowiemy jak przygotować się do takiej rozmowy rekrutacyjnej

- jak przygotować CV

- podzielimy się ze studentami doświadczeniami ze strony Rekrutera oraz osoby Technicznej.

Prowadzący:

Marcin Masiewicz (Lider Zespołu Service Desk) - Lider zespołu IT liczącego 28 osób, zapewniającego wsparcie ponad 20 klientom na terenie całego kraju.

Kładzie nacisk na rozwój pracowników w wybranych przez nich kierunkach technicznych.

Odpowiedzialny za jakość świadczonego wsparcia, aktywnie poszukuje do zespołu nowych, ambitnych osób.

Aleksandra Samińska (Specjalista ds. Rekrutacji) - Konsultantka z 5 letnim doświadczeniem w rekrutacji IT, specjalizująca się w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

Zainteresowana obszarem employer brandingu, rozwijaniem talentów, a także wzmacnianiem motywacji.

Informacje organizacyjne:

Webinar odbędzie się 22.02.2022 r. (wtorek) w godz. 12:15-13:45.

Zapisy trwają do 21.02.2022 do godz. 14:00. Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.