• 15.11.2021
  • Czat na żywo/webinar

Safety & security w branży motoryzacyjnej

Biuro Karier PW oraz AVL Software and Functions zapraszają na webinar

"Safety & security w branży motoryzacyjnej".

Kiedy, gdzie:

30.11.2021 (wtorek), w godz. 16:15-17:45

Osoby zapisane otrzymają link do spotkania dzień przed webinarem.

W programie:

1. Stosowanie norm Functional Safety / Cybersecurity: ISO21434, ISO26262, IEC61508.

2. Wstęp do procesu deweloperskiego w branży automotive. Omówienie V-modelu.

3. Omowienie analiz safety i security stosowanych w praktyce.

4. Podsumowanie

Webinar poprowadzi Krzysztof Ujczak - Absolwent Politechniki Warszawskiej.

Ukończył studia na Wydziale Mechatroniki ze specjalizacją Automatyka, studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Administracja, oraz na uniwersytecie Łódzkim na kierunku Bezpieczeństwo Procesów Przemysłowych.Interesuje się zagadnieniami związanymi z Safety & Security, a od 2019 roku zawodowo związany jest z firmą AVL Software and Functions. Obecnie obejmuje stanowisko Team Leader zespołu Functional Safety & Cybersecurity.W trakcie swojej kariery zawodowej poruszał się w obszarach technicznych zajmując się rozwojem projektów związanych z poziomem nienaruszalności bezpieczeństwa w motoryzacji oraz oceną i kwalifikacją narzędzi programowych.

Zapisy trwają do 29.11.2021 do godz. 15:00.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.