• 20.02.2024

Program grantowy dla Kół Naukowych

W Łukasiewicz – Instytucie Lotnictwa wspieramy rozwój nauki i młodych talentów, dlatego wzorem lat ubiegłych, również w 2024 roku wesprzemy działalność aktywnych kół naukowych w obszarach lotnictwa, kosmosu i branży energetycznej.

Zapraszamy studenckie koła naukowe, polskich uczelni technicznych, do zgłaszania chęci współpracy z naszym Instytutem.

Oferujemy wsparcie w wysokości 10 000 zł* na rozwój działalności naukowej, promocję prowadzonych badań oraz udział w pokazach i rywalizacjach międzynarodowych w 2024 roku.

Regulamin dofinansowania kół naukowych w 2024 roku oraz link do formularza zgłoszeniowego jest dostępny na naszej stronie Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa pod zakładką NAUKA – Program grantowy dla kół naukowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14.02-10.03.2024 rok

*Przyznanie dofinansowanie na działalność studenckiego koła naukowego w 2024 roku jest możliwe wyłącznie w drodze otwartego konkursu.