• 18.06.2021
  • Inne

Program ambasadorski Grupy Azoty

Program ambasadorski Grupy Azoty

Jeżeli wiążesz swoją przyszłość zawodową z sektorem przemysłowym i chcesz reprezentować największy polski koncern chemiczny na swojej uczelni – ten program jest właśnie dla Ciebie!

O programie:
Rekrutacja do programu ma na celu wyłonienie Ambasadora – studenta lub doktoranta, który będzie przedstawicielem Grupy Azoty na uczelni. 
Do zadań Ambasadora należeć będzie m.in.: aktywna promocja marki Grupa Azoty wśród studentów i doktorantów, bieżące śledzenie działań Grupy w mediach branżowych, zamieszczanie materiałów informacyjno-promocyjnych na portalach społecznościowych, przekazywanie informacji oraz wsparcie przy organizacji spotkań, seminariów, warsztatów, wydarzeń o charakterze promocyjnym – także w formule online, informowanie opiekuna o wydarzeniach organizowanych na uczelniach.
W zamian za skuteczną współpracę Ambasadorzy mogą liczyć na benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwości zwiedzania zakładów, udziału w spotkaniach integracyjnych, zapoznania z przedstawicielami szczebla menadżerskiego Grupy Azoty, itd. Dla najlepszych wsparcie w realizacji własnych projektów naukowych.

Dla kogo:
Dla studentów lub doktorantów, osób angażujących się w życie na swojej uczelni, które nie boją się wyzwań. 

O Organizatorze:
Grupa Azoty to jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. W jej skład wchodzą m.in.: Grupa Azoty S.A. (jednostka dominująca z siedzibą w Tarnowie), Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. i Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. Obecnie Grupa Azoty zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają równie silną pozycję w sektorze chemicznym, znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Przeczytaj więcej