• 19.05.2022
  • Spotkanie z Pracodawcą

Uwaga: Poniższy termin spotkania zostaje przesunięty na następny semestr. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Biuro Karier PW oraz AOMB Polska zapraszają studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie "Poznaj zawód rzecznika patentowego. Spotkanie rzeczników patentowych AOMB Polska ze studentami PW".

Wydarzenie kierowane jest do studentów kierunków:
Automatyki i robotyki, Biotechnologii, Elektroniki, Elektrotechniki, Inżynierii biomedycznej, Inżynierii chemicznej i procesowej, Inżynierii materiałowej, Mechatroniki, Robotyki i automatyki i kierunków pokrewnych oraz wszystkich pozostałych zainteresowanych.

Uwaga: spotkanie stacjonarne

Kiedy: 8.06.2022 (środa), w godz. 14:30-16:00

Gdzie: kampus główny Politechniki Warszawskiej, dokładna lokalizacja zostanie wskazana wkrótce

W PROGRAMIE:

1. Rzecznik patentowy - zadania, kompetencje, droga do uprawnień

2. Prezentacja AOMB Polska Sp. z o.o., oferta stażu, możliwość pracy

3.  Q&A – czas na pytania i rozmowę z rzecznikami patentowymi oraz aplikantami rzeczniowskimi

Spotkanie poprowadzą:

Oskar Gińko– Rzecznik patentowy

Oskar jest polskim rzecznikiem patentowym od 2020 roku oraz europejskim rzecznikiem patentowym od 2021 roku. Pracuje w zespole materii nieożywionej w kancelarii patentowej AOMB Polska Sp. z o.o. od 2020 roku. Z wykształcenia jest magistrem inżynierem mechatronik ze specjalizacją elektroniczne systemy pomiarowe, studia ukończył na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej.
Prywatnie fan gier planszowych i żeglarstwa.

Barbara Stencel – Aplikantka rzecznikowska

Basia  w 2014 uzyskała tytułu magistra inżyniera Politechniki Warszawskiej na Wydziale Chemicznym, na kierunku biotechnologia z oceną celującą. W tym samym roku rozpoczęła studia doktoranckie na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. W zespole life- science kancelarii patentowej AOMB Polska Sp. z o.o.. pracuje od 2020 roku. W tym samym roku rozpoczęła aplikację rzeczniowską w Polskiej Izbie Rzeczników Patentowych. W 2022 roku zdała Europejskim egzamin kwalifikacyjny (pre-EQE).

Prywatnie pasjonatka jazdy konnej i podróży.

Mateusz Prządka - Aplikant rzecznikowski

Mateusz jest absolwentem  inżynierii na Wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, tytuł magistra uzyskał w 2017 roku. Do zespołu materii nieożywionej AOMB Polska Sp. z o.o. dołączył w 2019 roku. Aplikację rzeczniowską w Polskiej Izbie Rzeczników Patentowych rozpoczął w 2021 roku. W 2022 roku zdał Europejskim egzamin kwalifikacyjny (pre-EQE).

Prywatnie miłośnik kultury i sztuki, realizujący się na deskach teatru.

AOMB jest kancelarią patentową, która pomaga w ochronie własności intelektualnej. Doradzamy w sprawach wynalazków, wzorów użytkowych i przemysłowych oraz znaków towarowych. Mamy ponad 12-letnie doświadczenie w ochronie wynalazków i znaków towarowych z różnych dziedzin, w tym wynalazków realizowanych komputerowo i wynalazków biotechnologicznych. Doradzamy jak zbudować swoją markę oraz odpowiednio dobrać narzędzia i strategie.

Kancelaria AOMB jest doradcą akredytowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu. Zabezpieczamy know-how, również na potrzeby konkursów tj. NCBR, BGK i PARP. AOMB jest częścią organizacji AIPEX, zrzeszającej najlepsze kancelarie rzeczników patentowych z Europy.

AOMB Polska została wskazana w rankingu – IAM Patent 1000 – wiodących kancelarii patentowych na świecie oraz wyróżniona Polską Nagrodą Innowacyjności, co pokazuje, że nie tylko chronimy innowacyjne projekty ale również sami jesteśmy innowacyjni na rynku.

Więcej dowiesz się na naszej stronie: https://aomb.pl/

ZAPISY możliwe jedynie przez Career Center dla zalogowanych użytkowników.