• 08.01.2024

Odkryj Swoją Przyszłość w Technologii z BCG Platinion Institute of Technology Consulting!

Nie przegap tej szansy!

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów I stopnia oraz studentów II stopnia do uczestnictwa w ekscytującym konkursie drużynowym z BCG Platinion Institute of Technology Consulting.

Czeka na Ciebie nie tylko nowa wiedza w zakresie technologii i biznesu, ale także wyzwanie, w którym możesz wygrać nagrodę główną – aż 40 000 PLN!

Podczas naszego konkursu, zanurzysz się w świecie wykładów i networkingu, rozwijając umiejętności, które otworzą przed Tobą drzwi do kariery w BCG Platinion – jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm konsultingowych na świecie.

Podążając za mottem konkursu 'Learn. Innovate. Transform Your Future.', zapraszamy Cię do wspólnej podróży w kierunku innowacji i przekształcania Twojej przyszłości.

Aplikacje przyjmujmowane są do 15 lutego. Więcej informacji i szczegóły dotyczące procesu rejestracji znajdziesz na stronie: bcgplatinion.com/institute-of-technology-consulting