• 19.05.2023
  • Czat na żywo/webinar

Logistyka Przyszłości - II Case study: Innowacje w logistyce magazynowej

Biuro Karier PW wraz z firmą DHL zapraszają studentów i absolwentów na 2 spotkanie, w ramach cyklu warsztatów: Logistyka Przyszłości;  II Case study: Innowacje w logistyce magazynowej

DHL jest światowym liderem w zarządzaniu łańcuchem dostaw i wspieraniu klientów w rozwoju biznesu. DHL Supply Chain działa w ponad 23 krajach na całym świecie, bezpiecznie i rzetelnie łącząc ludzi oraz firmy, umożliwiając globalny przepływ handlu. W Polsce zatrudnia ponad 6800 pracowników i obsługuje blisko 20 magazynów o łącznej powierzchni ponad 740 000 m2. Pracownicy firmy codziennie zajmują się dostarczaniem najlepszych rozwiązań logistycznych a także obsługują największe magazyny w Polsce i na Świecie dla różnych branż (w tym handlu elektronicznego, technologii, nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej, energii, motoryzacji i handlu detalicznego).

Temat spotkania: Logistyka Przyszłości;  II Case study: Innowacje w logistyce magazynowej

Kiedy: 30.05.2023 (wtorek), w godz. 17:00-18:45

Gdzie: Platforma internetowa MS Teams, link do spotkania będzie przesłany uczestnikom dzień przed rozpoczęciem webinaru

Dla kogo: dla studentów Politechniki Warszawskiej z Wydziału Transportu

Harmonogram:

1. Wprowadzenie o DHL
  2. Logistyka kontraktowa i rola inżynierów/projektantów rozwiązań logistycznych
  3. Trendy technologiczne w logistyce kontraktowej
  4. Wyzwania związane z projektowaniem rozwiązań automatycznych
  5. Przykładowe wdrożenia nowoczesnych rozwiązań
    1. Assisted Picking Robots
    2. Pack on demand
  6. Panel Q&A

Prowadzący:

Przemysław Łyczba

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. W obszarze logistyki zgłębia swoje doświadczenia od ponad 25 lat pełniąc różne role w ramach działów operacyjnych, obsługi klienta, rozwoju biznesu  i uruchamiania nowych operacji. Obecnie w DHL Supply Chain pełni rolę lidera zespołu Inżynierów Rozwiązań Logistycznych w Warszawie.

Wspólnie ze swoim zespołem koncentruje się na projektowaniu efektywnych, nowoczesnych rozwiązaniach magazynowych i łańcuchów dostaw, Szczególną uwagę poświęcając nowoczesnym technologiom, wspierającym logistykę oraz realizację oczekiwań i potrzeb klientów.

Obowiązuje rejestracja na spotkanie za pośrednictwem platformy Career Center. Termin rejestracji: do 29.05.2023 do godz. 10:00.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!