• 29.02.2024
  • Konkursy

Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge

ING Bank Śląski oraz ING Hubs Poland mają przyjemność zaprosić na wydarzenie związane z analizą danych i modelowaniem ryzyka - Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge, które odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2024 w Warszawie.

Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge ma na celu przybliżenie pasjonatom analizy danych innowacyjnego obszaru wykorzystania źródeł danych, technologii i narzędzi w instytucjach finansowych.

Konkurs jest także okazją do poznania ING Banku Śląskiego oraz ING Hubs Poland jako potencjalnych pracodawców.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 39 000 zł, a dla najlepszego zespołu gwarantujemy również oferty pracy w ING (z zachowaniem 3-miesięcznego okresu próbnego).

Zadaniem uczestników będzie zmierzenie się z wyzwaniem analitycznym.

W tym roku skupimy się na modelowaniu ryzyka kredytowego i będziemy łączyć wiedzę z zakresu statystyki z obliczeniami na komputerze kwantowym.

Do udziału w konkursie zachęcamy sympatyków analizy danych, którzy są studentami lub absolwentami studiów wyższych do dwóch lat po studiach.

Wydarzenie szczególnie polecamy studentom i absolwentom kierunków, takich jak: ekonometria, statystyka, matematyka, fizyka i ekonomia.

Rejestracja na wydarzenie potrwa do 6 marca i odbywa się poprzez link

Zapraszamy do zgłaszania się zespoły 3-4 osobowe.

Warunkiem udziału w Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge jest wysłanie prawidłowego rozwiązania zadania kwalifikacyjnego.

W czasie wyzwania uczestnicy zmierzą się z zadaniem analitycznym, które potrwa 8 godzin.

W finale znajdzie się maksymalnie sześć zespołów, które zaprezentują swoje rozwiązanie naszemu jury.

Regulamin, szczegóły wydarzenia oraz zapisy znajdują się na stronie: