• 28.08.2023

Innovations Academy: Mistrzów Pozyskiwania Kapitału - wyjątkowa okazja dla studentów uczelni!

Czy marzysz o własnym startupie lub firmie i zastanawiasz się, skąd wziąć środki na jej rozwój?

Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję!

Od 25 do 29 września br. w Warszawie odbędzie się unikatowe wydarzenie organizowane przez Fundację Innovations Hub - Innovations Academy: Mistrzowie Pozyskiwania Kapitału.

To cykl 5-dniowych warsztatów dedykowanych tematyce finansowania projektów w każdej fazie rozwoju.

Doświadczeni eksperci przybliżą uczestnikom tajniki pozyskiwania kapitału, udzielając wskazówek i odpowiadając na pytania.

Program wydarzenia:

• 25.09 - Jak zacząć? Wprowadzenie do strategii finansowania, Bootstrapping, Crowdfunding.
  • 26.09 - Pozyskiwanie pożyczek, dotacji i grantów.
  • 27.09 - Wprowadzenie do działalności inkubatorów i akceleratorów.
  • 28.09 - Współpraca z funduszami VC i poszukiwanie inwestorów.
  • 29.09 - Kolejne kroki w rozwoju finansowym - od Private Equity po IPO.

Warsztaty odbywać się będą w nowej sali warsztatowej “Forum” w biurze AstraZeneca, strategicznego partnera wydarzenia.

Szczegóły dotyczące piątego dnia zostaną podane wkrótce na stronie wydarzenia.

Zachęcamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebook’u.

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu SKN Biznesu i jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, za pośrednictwem Our Future Foundation.