• 18.12.2018
  • Inne

Inauguracja I edycji Programu Mentoringowego Biura Karier PW

Program Mentoringowy Biura Karier PW wystartował! Za nami pierwsze spotkanie Mentorów i Mentee.

Spośród 31 zgłoszeń do udziału w programie zostało zaproszonych 7 studentów PW. W spotkaniu 17 grudnia wzięli udział zaangażowani Mentorzy (Bartłomiej Anszperger - MicroStrategy, Maciej Dryjański - AVL Software and Functions, Jarosław Duraj - Citi , Marcin Jeziorski - TBX , Dorota Pajchel - HB Reavis , Mentee oraz pracownicy Biura Karier Politechniki Warszawskiej, którzy są pomysłodawcami oraz koordynatorami projektu.

Głównym punktem spotkania były rozmowy studentów i Mentorów o ich oczekiwaniach i planach wobec programu. Podczas spotkania Piotr Szrajber, coach, opowiedział o budowaniu relacji jako kluczowym elemencie mentoringu.

Kolejny etap to indywidualne spotkania pomiędzy Mentorami oraz Mentee (w tym job shadowing), czyli czas najbardziej intensywny, inspirujący i, na co liczymy, najbardziej efektywny :)

Biuro Karier PW gratuluje wszystkim studentom, którzy zakwalifikowali się do pierwszej edycji Programu Mentoringowego. Powodzenia!