• 19.04.2023

Bezpłatny program dla studentów: Akcelerator Innovatorium

Bezpłatny program dla studentów:	Akcelerator Innovatorium

Wiesz, jak zautomatyzować pracę z pomocą sztucznej inteligencji? Działasz w kole naukowym albo prowadzisz projekt badawczy dotyczący big data, AI czy blockchainu? Zgłoś się indywidualnie lub z zespołem do Akceleratora Innovatorium. To program, który pomaga przekształcić pomysł w biznes. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 7 czerwca.

W najnowszej edycji cyklu, która wystartuje 15 czerwca weźmie udział 100 zakwalifikowanych studentów, doktorantów i pracowników naukowych. W ciągu 6 miesięcy dowiedzą się, jak przygotować skuteczny pitch, jak opracować spójne know-how oraz jak startup może stać się “jednorożcem”.

Bezpłatne zajęcia poprowadzą doświadczeni akademicy i przedsiębiorcy. Cykl zakończy się prezentacją pomysłów przed funduszami Venture Capital, które nawiążą współpracę z twórcami najciekawszych projektów. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w programie. Na zgłoszenia indywidualne i grupowe czekamy do 7 czerwca: https://akcelerator.innovatorium.eu/.