• 09.05.2024
  • Spotkanie z Pracodawcą

Ścieżka kariery w branży automotive

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie z cyklu "Ścieżka kariery w branży...".

Spotkanie "Ścieżka kariery w branży automotive" poprowadzi Maciej Dryjański - Założyciel polskiego oddziału AVL Software and Functions, obecnie jeden z Department Managerów oraz team leader zespołu Sales. Absolwent Politechniki Warszawskiej, na Wydziale Elektrycznym. Związany z branżą motoryzacyjną od ponad 10 lat. Jego obszar kompetencji jest powiązany z inżynierią systemów napędowych w pojazdach hybrydowych i elektrycznych.

Kiedy: 23 maja 2024 (czwartek), w godz. 14:15-15:15

Gdzie: kampus główny Politechniki Warszawskiej / zarejestrowani studenci otrzymają mailowo szczegóły dotyczące lokalizacji spotkania

Zapisy trwają do 22.05.2024 do godz. 12:00.

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej wydziałów: Elektrycznego, Mechanicznego Elektroniki i Lotnictwa, Mechatroniki oraz Samochodów i Maszyn Roboczych.

W dobie XXI wieku pierwszy dorosły wybór to wybór szkoły średniej. Mieliście już z tym do czynienia – był on relatywnie łatwy, z jednej strony lokalizacja (w 95 % przypadków blisko domu rodzinnego), z drugiej zaś wybór między liceum a technikum. Kolejny jest wybór studiów i to było już większe wyzwanie – jaki kierunek? Na jakiej uczelni? W jakim mieście? W jednym i w drugim przypadku z pewnością wspierali was najbliżsi. Teraz kolejny krok, w którym chodzi już nie tylko o edukację, ale także o sposób zarabiania na życie. Wybierzmy się w tę przygodę razem i porozmawiajmy o tym wspólnie!

Na jakie pytania i zagadnienia odpowiemy:

• różnica między firmami automotive świadczącymi usługi a tworzącymi produkt
  • produkcja, badania i rozwój, zakupy, kontrola jakości, sprzedaż, a może zarządzanie projektami?
  • ścieżka ekspercka vs. ścieżka związana z zarządzaniem?
  • dzień z życia inżyniera w branży automotive

Zapisy trwają do 22.05.2024 do godz. 12:00.

Zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.