• 05.11.2020

Zmieniaj świat z AIPomysł

Aplikuj na stanowisko Heada Przedsiębiorczości Społecznej  - Deadline: 13.11.

Już teraz możesz zgłosić się do projektu AIPomysl i ubiegać się o stanowisko lokalnego Heada, który promować będzie ideę przedsiębiorczości społecznej, zachęcając studentów i startupy do konkursu o nagrodę do 400,000 PLN.

Już teraz możesz zacząć zmieniać funkcjonowanie świata na lepszy!

Twoj cel:

Zachęcić i stworzyć możliwość udziału w konkursie dla studentów, absolwentów, pracowników akademickich i startupów poprzez:

- Promocję konkursu przy uczelni i poza uczelnią

- Zorganizowanie mini-pitch eventu online dla zgłoszonych przez Ciebie uczestników konkursu

Pomóż swoim studentom i startupom dołączyć się do konkursu, by rozwijać swoje pomysły, spełniać marzenia i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Twój udział w projekcie trwa 3 miesiące. Dołączysz do tutorialu, który wdroży Cię do zadania i otrzymasz potrzebne zasoby i materiały marketingowe. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.

To Twoja okazja by sprawdzić się jako przedsiębiorca, project manager, budować swój wizerunek w środowisku innowatorów i przedsiębiorców, budować portfolio doświadczeń i uzyskać certyfikat ukończenia projektu.

Twój wkład będzie nagrodzony certyfikatem, rekomendacjami i publikacjami w mediach.

Jak aplikować?

Wypełnij formularz  do 13.11.20, godz. 15:00