• 01.03.2023

Wolontariat na Impact’23

Doświadczenie pokazuje, że żaden Impact nie mógłby się odbyć bez wsparcia wolontariuszy, dlatego też zapraszamy do współtworzenia jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej!

Tegoroczna edycja Impact’23 odbywa się w dniach 10 i 11 maja w Poznań Congress Center.

Czas wydarzenia jest niezwykle intensywny i pracowity, lecz przepełniony doświadczeniem, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. To także czas, w którym będzie można przetestować swoje umiejętności miękkie a także pozyskać inne, cenne zdolności.

Wolontariusze/wolontariuszki będą mieć obowiązkowe 2 dni szkolenia 8 i 9 maja, a także czas integracji z innymi wolontariuszami.

Zapewniamy nocleg oraz wyżywienie w centrum Poznania, rozwijające szkolenia i warsztaty, a także certyfikat potwierdzający pracę wolontariacką.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową - https://impactcee.com/impact/2023/zostan-wolontariuszem/

W razie pytań proszę o kontakt pod adresem: marta.matysiak@impactcee.com

Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia.

Mam nadzieję, że spotkamy się w Poznaniu!