• 10.12.2019
  • Networking

Mentoring /Model Konsultacyjny - Zapraszamy do udziału w nowej odsłonie Mentoringu.

W marcu zostanie uruchomiony nowy model Programu Mentoringowego. Jego ideą jest szeroka dostępność, cechą charakterystyczną natomiast to, że odnosi się do pojedynczej konsultacji. Model Konsultacyjny daje możliwość jednorazowego kontaktu z osobą mentora, uzyskanie porady lub innej perspektywy.

Model Konsultacyjny Programu Mentoringowego skierowany jest do wszystkich studentów Politechniki Warszawskiej. Podstawowym założeniem programu jest wsparcie aktywnych studentów uczelni poprzez doraźną konsultację z mentorem.

• W marcu zostanie opublikowana lista mentorów, do których będzie można wysłać zgłoszenie i prośbę o konsultację.
    • Kontakt z mentorem będzie możliwy po zalogowaniu do Strefy Studenta.