• 05.04.2022
  • Staże/Praktyki

Sprawny staż – ogólnopolski program stażowy dla studentów/absolwentów z niepełnosprawnościami

Ruszył „Sprawny staż” - program płatnych staży dedykowany studentom i absolwentom z niepełnosprawnościami.

W realizację projektu zaangażowały się duże i cenione firmy - między innymi Siemens Healthineers, Bayer oraz ERGO Hestia.

Przedsięwzięcie organizuje Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia, która od 18 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami w rozwoju zawodowym.

Rekrutacja do projektu potrwa do 15 maja br.

Program „Sprawny staż” ma umożliwić Uczestnikom zdobycie wartościowego doświadczenia zawodowego u najlepszych pracodawców w Polsce i ułatwić im w przyszłości znalezienie satysfakcjonującej pracy.

Wszyscy stażyści wezmą udział w ciekawych projektach, sprawdzą swoją wiedzę i umiejętności w praktyce, dołączą do świadomego oraz wspierającego zespołu specjalistów.

Firmy przygotowały staże w wielu różnych obszarach:
•    administracja
•    logistyka
•    informatyka
•    HR
•    prawo
•    marketing
•    finanse
•    analiza danych
•    wsparcie sprzedaży itp.

Staże będą realizowane w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej z możliwością relokacji!

Niektórzy pracodawcy oferują zwrot kosztów zakwaterowania.

Minimalne wynagrodzenie brutto za pełen miesiąc wynosi 3 500 zł.

Każdy z pracodawców biorących udział w programie określił własne wymagania i zakres zadań na stażu.

Dla najlepszych kandydatów istnieje szansa na kontynuację kariery.

Oferty stażowe znajdziesz na stronie: www.sprawnystaz.pl

Co jeszcze możesz zyskać, zgłaszając się do programu?
•    możliwość rozwoju i zatrudnienia w międzynarodowej organizacji
•    bezcenne kontakty
•    przyjazne, otwarte środowisko pracy
•    udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów z niepełnosprawnościami
•    wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery.

Nie zwlekaj i prześlij swoje CV – rozmowy prowadzimy na bieżąco!

Na aplikacje czekamy do 15 maja 2022 roku.

Śledź nas na stronie www.sprawnystaz.pl!

Pracodawcy nadal mogą dołączać do programu i oferować nowe miejsca stażowe.

W razie pytań, zadzwoń:
Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia
tel.: 58 555 60 90/ 58 559 45 98

www.integralia.pl