• 06.09.2022
  • Warsztaty

Rusza dodatkowa rekrutacja na warszawskiego Ambasadora Just Join IT!

Chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe w branży IT jednocześnie studiując dziennie?

Najlepiej stawiać swoje pierwsze zawodowe kroki pod okiem doświadczonych Mentorów w środowisku topowych firm w branży IT.

Jak się uczyć, to tylko od najlepszych!

Właśnie taką możliwość oferuje Ci udział w Programie Ambasadorskim.

To jednak nie wszystko, wśród benefitów znajdziesz między innymi:

• udział w ścieżce szkoleniowej zakończonej wykonanym projektem, który później możesz dodać do swojego GitHuba,
  • darmowy kurs programowania w zaprzyjaźnionej szkole IS Academy,
  • cenne doświadczenie z zakresu koordynacji projektów oraz metodologii pracy w zespole,
  • możliwość udziału w płatnym stażu na wakacje 2023!

Zgłoszenia i więcej szczegółów dotyczących Programu Ambasadorskiego sprawdzisz pod tym linkiem: https://justjoin.it/program-ambasadorski.

Pokaż się z jak najlepszej, kreatywnej, zabawnej strony — możesz opisać się w kilku słowach, dodać filmik, projekt, CV — wszystko, co wyróżni Cię na tle innych kandydatów!

Nie zwlekaj, zdobądź swoje pierwsze zawodowe doświadczenie!