• 21.12.2020

Podstawowe techniki negocjacyjne / Projektor Kariery

Podstawowe techniki negocjacyjne / Projektor Kariery

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na dwudniowe e-szkolenie “Podstawowe techniki negocjacyjne - zagadnienia teoretyczne oraz ćwiczenia”.

„Uprzejmość nie jest oznaką słabości, a własną szczerość zawsze należy udowodnić. Nigdy nie podejmujmy negocjacji ze strachu. I nigdy nie bójmy się podejmować negocjacji.”

John F. Kennedy

W dzisiejszym świecie negocjacje są jedną z kluczowych umiejętności niezbędnych pracownikom każdej firmy. Dlatego już dziś zapisz się na szkolenie, podczas którego dowiesz się:

· Czym są negocjacje a czym nie

· Poznasz swój styl negocjacyjny

· Zasady negocjacji i ich etapy

· Rozwiniesz umiejętność zadawania skutecznych pytań

· Poznasz użyteczne zwroty negocjacyjne

· Poznasz i przećwiczysz podstawowe techniki negocjacyjne m.in. Zdechła ryba, Próbny balon, rosyjski front


Informacje organizacyjne:

DATY: 14 i 15 stycznia 2021 (czwartek i piątek), w godz. 12:15-15:45

Wydarzenie realizowane online.

Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na potrzeby ew. kontroli projektu prowadzący e-szkolenie wykona tzw. print screen obecności uczestników.


Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).


Szkolenie poprowadzi Agnieszka Socha - coach, trener, konsultant

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz ukończyłam Podyplomowe Studia MBA. Od 10 lat jestem coachem, trenerem biznesu, szkoleniowcem, gdzie z sukcesem wdrażam programy, które rozwijają talenty zarządzania i przewodzenia ludźmi oraz programy rozwijające zespoły sprzedażowe i handlowców.

W obszarze moich szczególnych zainteresowań znajdują się warsztaty szkoleniowe z zakresu budowania zespołu, efektywności osobistej, skutecznej komunikacji rozumianej jako narzędzie do realizacji celów.

Prowadzę projekty związane z wypracowaniem i wdrożeniem rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności i rentowności organizacji poprzez skuteczniejszą pracę poszczególnych zespołów i ich członków (praca poprzez cele, skuteczne planowanie, właściwe priorytety zadań, lepsza praca w zespole poprzez dynamiczną komunikacją, skuteczne delegowanie, budowanie zespołów do projektów interdyscyplinarnych). Często powtarzam uczestnikom (szkoleń, warsztatów, coachingu): „nie mówmy, że się nie da, szukajmy sposobów a nie powodów”. Jestem przekonana, że w każdym człowieku ukryty jest ogromny potencjał, a ja pomagam go uwolnić i wykorzystać do realizacji celów zawodowych i osobistych oraz własnego rozwoju.


Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).


Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!


Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przeczytaj więcej