• 04.02.2022
  • Sesja rekrutacyjna

Make IT happen! Trial interviews with Citi team / Próbne rozmowy rekrutacyjne z zespołem Citi

Polska wersja / English version:

Zespół Citi Campus Talent Acquisition zaprasza na próbne rozmowy kwalifikacyjne z naszymi rekruterkami. Jesteś gotowy, aby przenieść swoją wiedzę z uczelni do firmy, a Citi chce Ci w tym pomóc.

Niezależnie od tego, czy chodzi o doskonalenie umiejętności, czy budowanie sieci kontaktów, wiemy, że sukces nie może nastąpić bez rozwoju. Zapisz się na testową rozmowę, aby spróbować swoich sił w procesie rekrutacji. Będziesz mieć szansę przekonać się, jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne w Citi. Po spotkaniu przekażemy Ci informację zwrotną i doradzimy najlepsze możliwości kariery. Nie wahaj się, zarejestruj się już dziś. Rozmowy będą prowadzone w języku polskim lub angielskim, przy zapisach pamiętaj o dołączeniu swojego CV.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

• Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin podczas wakacji
  • Do czerwca 2022 r. jesteś co najmniej studentem drugiego roku na kierunkach: matematyka, technologia, informatyka, ekonometria, ekonomia, metody ilościowe, informatyka, cyberbezpieczeństwo lub podobne
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2)
  • Posiadasz znajomość co najmniej jednego z narzędzi/programów z listy: Windows/ Unix Servers, Databases, Network, HTML, Middleware, Języki programowania (Java, C++, C#, .net, Python)) oraz Analiza danych (Zaawansowany Excel, VBA, Access, Oracle, SQL).

Więcej szczegółów na temat roli znajdziesz tutaj: Technology Summer Analyst 2022 at Citi

Zapisy trwają do 9.03.2022 do godz. 12:00.

Podczas rejestracji należy dołączyć CV oraz wybrać godzinę spotkania. Spotkanie może być prowadzone w języku polskim lub angielskim - zgodnie z wyborem osoby zarejestrownej.

Dzień przed wydarzeniem zaakceptowane przez Citi osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online na próbną rozmowę kwalifikacyjną.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

Citi Campus Talent Acquisition Team invites you for mock interviews with our recruiters. You’re ready to bring your knowledge from the classroom to the boardroom, and Citi wants to help you get there. Whether it’s honing your skills or building your network, we know that success can’t come without growth. Join our mock interviews to try yourself in the recruitment process. You will have a chance to see how interviews at Citi look like. We will give you a feedback and advise on best career opportunities for you. Do not hesitate, register today. Interviews will be held in Polish or English, please remember to include your CV.

We are looking for candidates like you, if:

• You are available for full-time during summer holiday
  • You are at least a second-year student by June 2022 in fields of study: Mathematics, Technology Studies, Informatics, Econometrics, Economics, Quantitative Methods, Computer Science, Cyber Security, Emergence or Crisis Management or another analytical or technical-related program
  • You have good command of English (Minimum B2 level)
  • You possess the knowledge of at least one of the IT tools/programs from the list: Windows/ Unix Servers, Databases, Network, HTML, Middleware, Programming languages (Java, C++, C#, .net, Python)) and Data analysis (Advanced Excel, VBA, Access, Oracle, SQL).

More details about the role you can find here: Technology Summer Analyst 2022 at Citi

Registration is open until 03/09/2022 at 12:00.

When registering, please attach your CV and choose the time of the meeting. The meeting may be conducted in Polish or English - at the choice of the registered person.

The day before the event, people approved by Citi will receive an email instruction to join the online meeting for a trial interview.

Registration for the event is possible after logging in to the Career Center career platform.