• 14.10.2022

Katalog 29. Targów Pracy i Praktyk na WEiTI PW

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci, Absolwenci i Przyjaciele naszego Wydziału, oddajemy Wam do rąk Katalog 29. Targów Pracy i Praktyk na WEiTI PW.

Katalog 29. Targów Pracy i Praktyk na WEiTI PW

Nasze Targi odbywają się stacjonarnie, w poniedziałek 17.10.2022 r., w gmachu Wydziału, przy ul. Nowowiejskiej 15/19, w godzinach od 9:30 do 15:30.

Swoje oferty zamieściło w katalogu ponad 80 podmiotów, w tym ponad 50 wystawców. Naszą inicjatywę wsparło również ponad 20 partnerów  - za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Liczby te świadczą o potrzebie tworzenia pomostów między rynkiem pracy a Uczelnią i naszym Wydziałem.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej będzie udzielać konsultacji CV w sali 116.

Życzymy pomyślności w poszukiwaniu pracy i praktyk zgodnych z Państwa zainteresowaniami, wiedzą i umiejętnościami!

Zapraszamy na Targi!