• 14.05.2021

Firma IBPM S.A. zaprasza studentów do udziału w Akademii IBPM.

Czym jest Akademia IBPM?

To program edukacyjny skierowany do tych, którzy chcą rozwijać się w kierunku pracy specjalisty IT. Szukamy osób, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia w świecie IT i mogą pochwalić się własnymi osiągnięciami. Wystarczy zapał, podstawowa wiedza i chęć rozwoju w tej dziedzinie.

Jak wyglądają zajęcia?

Akademia trwa około 3 miesiące. Po pierwszym miesiącu każdy zakwalifikowany uczestnik zostaje przez nas zatrudniony na podstawie umowy zlecenia, jako stażysta albo praktykant. W ramach Akademii kursanci poznają teoretyczne zagadnienia związane z naszymi narzędziami, ale przede wszystkim biorą udział w projektach, które realizują samodzielnie i w zespołach pod okiem naszych trenerów. Każdy etap zakończony jest egzaminem kwalifikującym do kolejnej części kursu.

Co potem?

Po ukończeniu Akademii każdy ma szansę dostać zatrudnienie w IBPM i pracować z nami przy realizowanych projektach. Jest to okazja do tworzenia nowych rozwiązań i zdobywania praktycznego doświadczenia w branży.

Wszystkich chętnych do udziału w Akademii IBPM zapraszamy do przesłania CV na adres: akademia@ibpm.pro .

Udostępnienie nam napisanej przez Ciebie aplikacji lub programu będzie bardzo mile widziane!

Na zgłoszenia czekamy do 24.05.2021.