• 17.06.2021
 • Staże/Praktyki

DOŁĄCZ DO PROGRAMU STAŻOWEGO SUPPLY CHAIN

DOŁĄCZ DO PROGRAMU STAŻOWEGO SUPPLY CHAIN

Chcesz uczyć się pod okiem jednych z najlepszych specjalistów w kraju? Chcesz pracować w międzynarodowej organizacji i poznawać osoby z całego świata? Chcesz rozwijać się w obszarze Supply Chain? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś tak, to mamy dla Ciebie propozycję!

Już dzisiaj zgłoś się do Programu Stażowego Łańcucha Dostaw Leroy Merlin Polska i dołącz do najlepszego zespołu!

Razem z nami będziesz rozwijać się w jednym z poniższych działów:

 • Dział Planowania: Planowanie Popytu & Planowanie Operacyjne
 • Logistyka Sklepowa
 • Logistyka Centralna
 • Dział Współpracy z Dostawcami
 • Dział Analityki Łańcucha Dostaw

Oprócz okazji ciągłego rozwoju, oferujemy CI:

 1. Staż na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia - jesteśmy biegaczami długodystansowymi. Naszym celem jest, żeby stworzyć Ci warunki niezbędne do nauki, a potem zaoferować stanowisko specjalistyczne. Stawiamy na naszych ludzi i ich rozwój wewnątrz organizacji.
 2. Umowę o pracę na cały etat lub 4/5 etatu - dla nas Twoje poczucie stabilności jest najważniejsze!
 3. Bogaty pakiet benefitów - jako pełnoprawny pracownik Leroy Merlin dajemy Ci gwarancję udziału w premiach kwartalnych. Dodatkowo, dostaniesz od nas prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i potrzebne narzędzia do pracy, takie jak laptop czy smartfona. Od niedawna przystąpiliśmy też do współpracy z platformą językową eTutor. Pozwala ona wszystkim pracownikom i dwóm wybranym przez nich osobom na naukę języka angielskiego lub niemieckiego. Dajemy też możliwość dofinansowania do karty Multisport.
 4. Pracę w firmie troszczącą się o swoje otoczenie - zIelony kolor w logo zobowiązuje, w związku z czym każdy kto pragnie włączyć się w działanie na rzecz naszego środowiska naturalnego znajdzie tutaj swoje miejsce. Dodatkowo, w ramach wolontariatu, pracownicy mogą się włączyć w działania na rzecz lokalnej społeczności poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.
 5. Pracę w której nie będziesz się nudził - u nas stażyści nie noszą kawy! Będziesz dostawał ambitne i pełnowartościowe zadania, jak inni Twoi koledzy z zespołu.

A co sądzą “Absolwenci” naszego stażu o tym programie?

Polecam staż w Leroy Merlin, bo to świetna przygoda i szansa na rozwój. Zgrany zespół, ciekawe zadania i szkolenia oraz realizacja własnego projektu stażowego. To dobry czas na poznanie Organizacji i wdrożenie w wybranym Dziale Łańcucha Dostaw.

~ Wiktoria Podsędek, Specjalista ds. Importu

Jeśli jesteś zainteresowany, to wejdź na naszą stronę internetową kariera.leroymerlin.pl i już dziś złóż swoje CV!

DOŁĄCZ DO PROGRAMU STAŻOWEGO SUPPLY CHAIN: https://www.kariera.leroymerlin.pl/oferty-pracy/stazysta-lancucha-dostaw-warszawa-2131823/

Pssst! Jeśli masz do nas jakieś pytania, to śmiało kontaktuj się z Shaną Radzio sradzio@leroymerlin.pl Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości:-)

Przeczytaj więcej