• 27.02.2024
  • Targi pracy

Spotkaj Swojego Pracodawcę - Targi pracy branży Life Science

Szukasz pracy, stażu, lub praktyk? Jesteś studentem kierunku biologicznego, chemicznego lub technicznego? Ciekawi Cię w jakiej branży możesz znaleźć pracę po mat-biol-chemie i nie tylko?

Już teraz zapraszamy Cię na V edycję targów „Spotkaj Swojego Pracodawcę”, które od 2020 roku pomagają studentom branży life science wkroczyć w wymagający rynek pracy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 04-06.03.2024 r.

Podczas wydarzenia będziesz mieć okazję porozmawiać z pracownikami koncernów przemysłowych oraz badawczych. Gwarantujemy także ciekawe prelekcje, warsztaty, konkursy oraz panele dyskusyjne.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, jako Partner wydarzenia, będzie obecne w trakcie dwóch dni Targów.

Spotkasz nas na stoisku 05.03.2024, w CZIiTT przy ulicy Rektorskiej 4, w godzinach 10:00-16:00

Tego dnia, będziemy także prowadzić warsztat: "Jak radzić sobie ze stresem podczas rozmowy kwalifikacyjnej?" w godzinach 12:00-16:00, w sali 4.02.

A następnego dnia w trakcie "Latającego Stolika", w godzinach 10:00-14:00, będzie można skonsultować swoje CV z naszymi doradcami kariery.

Więcej informacji o wydarzeniu: tutaj

Rejestracja na prelekcje/warsztaty: formularz

Nie może Cię zabraknąć!