• 09.02.2024

Rekrutacja do VII edycji Programu Top Young 100

Drodzy Studenci!

Rozpoczęliśmy rekrutację do VII edycji Programu Top Young 100!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o niepowtarzalnej okazji poszerzenia horyzontów, zdobycia nowych umiejętności i nawiązania niezapomnianych kontaktów?

Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Nie zwlekaj z zapisami i dołącz do nas już dziś rejestrując się przez FORMULARZ

Top Young 100 to inicjatywa stworzona specjalnie z myślą o studentach, takich jak Ty!

To nie tylko okazja do pogłębienia wiedzy w dziedzinie łańcucha dostaw i nowych technologii, ale także możliwość eksploracji obszarów, które mogą otworzyć przed Tobą zupełnie nowe perspektywy.

W programie czeka Cię mnóstwo aktywności, które pozwolą Ci rozwijać umiejętności niezbędne zarówno w świecie akademickim, jak i zawodowym, dlatego nie trać okazji, która może być kluczem do Twojego rozwoju!

Dołącz do Top Young 100 i odkryj swoje możliwości.

Jeśli masz pytania dotyczące VII edycji Top Young 100 to zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej www.topyoung100.pl lub maila biuroprojektuty100@psml.pl

Udział w Programie jest darmowy.

Rekrutacja trwa do 6.03.2024.

Czekamy na Ciebie!
Zespół Top Young 100