• 04.11.2021
  • Konferencja/prezentacja

Rejestracja na 10 edycję European Young Engineers Conference (EYEC) jest już otwarta!

EYEC to konferencja w języku angielskim organizowana przez Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej "Venturi", której najbliższa edycja odbędzie się 4-6 kwietnia 2022 roku na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.

Jest skierowana do młodych inżynierów i naukowców (studentów I i II stopnia oraz doktorantów) zajmujących się takimi dziedzinami jak: inżynieria chemiczna, inżynieria procesowa, inżynieria biomedyczna, inżynieria bioprocesowa, inżynieria materiałowa, inżynieria ochrony środowiska, nanotechnologie i nanomateriały oraz pokrewnymi.

Jest to świetna okazja do spróbowania swoich sił w karierze naukowej - wydarzenie jest prowadzone w przyjaznej atmosferze i daje możliwość wymiany doświadczeń i rozpoczęcia współpracy w międzynarodowym środowisku.

Wiele tematycznych sesji plenarnych i posterowych, panele dyskusyjne, spotkania z przedstawicielami przemysłu, wykłady znakomitych Gości Specjalnych oraz wiele wydarzeń integracyjnych - to wszystko czeka na ciebie!

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej objęło konferencję EYEC patronatem.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Rejestracja: EYEC