• 12.01.2022
  • Inne

Program Mentoringowy Politechniki Warszawskiej najlepszy wśród uczelni w Polsce

Program Mentoringowy Politechniki Warszawskiej najlepszy wśród uczelni w Polsce

European Mentoring and Coaching Council* ogłosił wyniki konkursu “Super M” oceniającego jakość polskich programów mentoringowych. Konkurs obejmował cztery kategorie: firmy komercyjne, organizacje pozarządowe NGOs, jednostki sektora publicznego, instytucje edukacyjne (szkoły, uczelnie).

Do finału zakwalifikowano 32 instytucje (w tym cztery edukacyjne), których programy mentoringowe spełniające światowe standardy EMCC dotyczące jakości.

Program Mentoringowy Politechniki Warszawskiej** realizowany przez Biuro Karier został laureatem pierwszej nagrody w kategorii Uczelnie. Wyróżnienie przyznano Uniwersytetowi Ekonomicznemu we Wrocławiu.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem konkursowym Link do ząłącznika

Nagranie transmisji z Gali „Super M” dostępne jest na stronie:  https://fb.watch/atuLbBcP39/

Ogłoszenie wyników: Link do ząłącznika

 

**Program Mentoringowy realizowany jest przez Biuro Karier PW od roku 2018. Od jego powstania Programem zarządza Piotr Szrajber. Skala Programu rośnie z każdą edycją – od kilkunastu uczestników w momencie startu do prawie setki mentorów i mentees w obecnej edycji. Program adresowany jest do studentów powyżej trzeciego roku studiów, wszystkich wydziałów Politechniki Warszawskiej. Mentorami są w większości absolwenci PW, którzy osiągnęli sukces w swoich dziedzinach.

 

*EMCC jest organizacją obejmującą wszystkich zainteresowanych w celu promowania jakości i rozwoju coachingu i mentoringu. EMCC jest stowarzyszeniem ogólnoeuropejskim. EMCC jest organizacją niezależną, bezstronną i non-profit.

 

Przeczytaj więcej