• 19.03.2020
 • Inne
 • Potrzebujemy Ciebie! - akcja Polskiej Grupy Farmaceutycznej

  Potrzebujemy Ciebie! - akcja Polskiej Grupy Farmaceutycznej

  Polska Grupa Farmaceutyczna dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aptekom i szpitalom w całym kraju zaopatrzenia w produkty farmaceutyczne i higieniczne. Pracownicy Firmy działają na najwyższych obrotach, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Rosnąca liczba zachorowań, a tym samym skala zapotrzebowania na produkty lecznicze, w szczególności leki przeciwwirusowe, środki antybakteryjne, preparaty dezynfekujące oraz maseczki ochronne sprawia, że nawet całkowicie podporządkowując naszą pracę sytuacji kryzysowej, Firma w dalszym ciągu potrzebuje wsparcia, aby zapewnić szybką i sprawną obsługę zamówień, które rosną z dnia na dzień.

  Aby utrzymać ciągłość dostaw leków, Firmie niezbędni są dodatkowi pracownicy. Z tego względu Polska Grupa Farmaceutyczna uruchomiła akcję #potrzebujemyciebie. Na dedykowanej stronie internetowej pod adresem https://potrzebujemyciebie.pl/.

  Oferta Spółki dotyczy całej Polski. Polska Grupa Farmaceutyczna posiada bowiem 13 magazynów zlokalizowanych w kilkunastu województwach.

  Przeczytaj więcej