• 11.05.2021
  • Staże/Praktyki

Oferty dla studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach

• English version below

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, przeprowadziliśmy akcję specjalną wśród pracodawców. Zaapelowaliśmy do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi współpracujemy, by skierowali swoje oferty do Was. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Z efektów naszej akcji możecie już korzystać. Jak?

• Stwórzcie profil lub zalogujcie się do Waszego profilu na portalu BK PW: CAREER CENTER BK PW
  • Wybierzcie zakładkę OFERTY i sprawdzajcie ogłoszenia.
  • Opcjonalnie w ofertach pracy i praktyk szukajcie zdania: „Poniższe ogłoszenie dedykowane również studentom poszukującym miejsca na realizację obowiązkowych praktyk studenckich.”
  • Pamiętajcie: będziecie widzieć ogłoszenia zgodnie z kryteriami, które wybraliście tworząc swój profil. Część ofert zobaczycie tylko jeśli w swoim profilu wskazaliście wydział, na którym studiujecie.
  • Możecie zaznaczyć tag „Oferuje praktyki”, by spośród ofert pracy wyszukać pracodawców, którzy oprócz publikowanych pracy generalnie wyrazili otwartość na organizację praktyk.

Powodzenia w aplikowaniu! A jeśli chcecie dopracować CV lub lepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, to zapraszamy na konsultacje online ze specjalistami z Biura Karier PW.

Z pozdrowieniami,

Zespół Biura Karier Politechniki Warszawskiej

English version:

WUT Careers Service invites all students seeking internship and summer job opportunities in interesting sectors to the Career Centre platform on our website.

As many students, due to the pandemic restrictions, are struggling to find internship programmes or summer employment, we have contacted employers and recruiters cooperating with us to remind them of the possibility to advertise on our platform. The response was amazing.

Why don’t you utilise the effects? It’s quite simple:

• Set up a profile or – if you already have one - log in here: WUT CAREER CENTER
  • Select JOBS and browse through the advertisements.
  • Optionally, look through job advertisments - many will contain a note informing you that the employer is open also to students looking for internship programmes.
  • Remember: the visibility of ads depends on the criteria you selected for your profile. Some ads will appear only if in your profile you have indicated your faculty.
  • You can select the tag „Oferuje praktyki” to find the employers who, apart from publishing job openings, are generally willing to organise internship programmes.

We wish you every success in you search!

If you want to polish up your CV or prepare yourself for a job interview, you are invited to book an ONLINE CAREER COUNCELLING SESSION with the Careers Service advisors.

Best wishes,

WUT Careers Service Team