• 08.02.2024
  • Konkursy

Konkurs Team up for climate

Drodzy Studenci,

Już trzeci rok z rzędu Fundacja Egis ogłasza konkurs dla studentów, którego celem jest znalezienie innowacyjnych rozwiązań i zwiększenie świadomości na temat kluczowej kwestii: adaptacji do zmian klimatu.

Stwórz lub dołącz do zespołu liczącego od 2 do 5 osób i zgłoś się tutaj: EGIS Impact Hub - Team up for climate 2024 (agorize.com)

Połącz siły z innymi studentami z całego świata i dołącz do wyzwania Team up for Climate !

Wygraj nawet do 1000 dla każdego członka zespołu, wyjazd edukacyjny z ceremonią wręczenia nagród w Paryżu oraz indywidualny coaching planowania finansowego z Makesense.

Istnieją różne strategie adaptacji do zagrożeń klimatyczncych : informowanie i podnoszenie świadomości, przewidywanie i przygotowanie, ochorna. Którą strategię wybierzesz ze swoim zespołem ?

Rejestra trwa do 25 marca

Więcej informacji tutaj : EGIS Impact Hub - Team up for climate 2024 (agorize.com)

Stań się częścią zmian !