• 15.07.2021
  • Czat na żywo/webinar

Komunikacja interpersonalna - mowa ciała (Projektor Kariery)

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Komunikacja interpersonalna - mowa ciała”.

Informacje organizacyjne:

DATA: 29 lipca 2021 (czwartek), w godz. 15:00-18:00

Wydarzenie realizowane online.

Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na potrzeby ew. kontroli projektu prowadzący e-szkolenie wykona tzw. print screen obecności uczestników.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Komunikacja interpersonalna - mowa ciała:

trzygodzinny warsztat, podczas którego uczestnicy poznają jakie są zasady komunikacji interpersonalnej, czym jest parajęzyk i jaki ma wpływ na konstruowanie komunikatów, jak świadomie zarządzać przekazem pozawerbalnym oraz na czym polega mit Mehrabiana.

Szkolenie poprowadzi Anna Kornacka

Trenerka biznesu, propagatorka skutecznej komunikacji, działaczka społeczna. Od 2000 r prowadzi firmę szkoleniową, inspiruje i wspiera w rozwoju biznes, administrację i kadrę naukową. Pracuje z kadrą menedżerską różnych branż i sektorów, szkoli, doradza i prowadzi sesje mentoringowe z zakresu kompetencji miękkich (skutecznej komunikacji, negocjacji, autoprezentacji czy zarządzania stresem i emocjami).

Pasjonatka zagadnień związanych ze skuteczną komunikacją i neuronaukami. Absolwentka wielu kursów (m.in. z zakresu neurodydaktyki) i projektów edukacyjnych. Prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, członkini Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. W 2009 roku wybrana przez czytelników „Gazety Wyborczej” (dodatek „Wysokie Obcasy”) Polką Roku 2008.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

ZAPISY TRWAJĄ DO 28.07 do godziny 12:00!

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.