• 02.11.2021

Fundacja GPW - wolontariat dla studentów

• Interesujesz się ekonomią, inwestowaniem, rynkiem kapitałowym?
  • Chcesz rozwijać swoje kompetencje i zdobywać potwierdzone referencjami doświadczenie w prestiżowej siedzibie GPW?
  • Myślisz, że możesz mieć wpływ na młode pokolenie i już dziś przekonać je do myślenia o swoich finansach?
  • Chcesz zobaczyć od wewnątrz, jak pracuje się w Fundacji GPW i włączyć się w bieżące działania edukacyjne polskiego parkietu?
  • A może planujesz karierę nauczyciela – może nawet przedsiębiorczości – i chcesz się sprawdzić w przyszłej roli?

Fundacja GPW zaprasza studentki/studentów (zwłaszcza kierunków społecznych i ekonomicznych) na wolontariat w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zadaniem wolontariuszki/wolontariusza będzie prowadzenie wizyt edukacyjnych dla młodzieży w wybrane dni w trakcie roku szkolnego.

Więcej na temat wizyt edukacyjnych na GPW na stronie: Fundacja GPW - Rezerwacja wizyt szkolnych - Strona główna (wizytyszkolnegpw.pl)