• 18.03.2021
  • Inne

Event kobiet z branży IT poświęcony Java: Women TechStyle Online #5

Event kobiet z branży IT poświęcony Java: Women TechStyle Online #5

Zapraszamy wzięcia udział w kolejnej już edycji wydarzenia Women TechStyle Online #5, przeznaczonej dla kobiety w polskiej branży IT i nowych technologii. Panowie są również bardzo mile widziani.

Wydarzenie online odbędzie się 22 marca  2021 roku o godzinie 18:30.

Głównym jego cele  jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem: 
https://app.evenea.pl/event/womentechstyle5/  


Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Agenda
-18:30 - Start prezentacji: Clean Code - O czym należy pamiętać, żeby zachować dobre praktyki programistyczne. Teoria i praktyka na przykładzie Javy. - Karolina Rudzka
- Q&A - Pytania do prelegentki

Opis prelegentki:
+ Karolina Rudzka (Software Engineer I, Jamf)
Nazywam się Karolina Rudzka i pracuje w Jamfie jako Software Engineer. Piszę w Javie. Był to jeden z pierwszych języków programowania z którym się zetknęłam i spodobał mi się tak bardzo, że postanowiłam związać z nim swoją przyszłość. Staram się nieustannie rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Wykorzystuję pojawiające się możliwości, dzięki czemu zdarzyło mi się już być trenerem programowania a teraz biorę udział w tejże konferencji - po prostu - lubię dzielić się wiedzą.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

Przeczytaj więcej