• 10.05.2024
  • Wizyta studyjna

DZIEŃ OTWARTY / Poznaj Triol Poland, pracodawcę z branży energoelektroniki!

Biuro Karier PW oraz TRIOL POLAND zapraszają studentów Politechniki Warszawskiej na Dzień Otwarty w fabryce Triol.

Program:

1. Przedstawienie: kim jesteśmy, jakie produkty rozwijamy i produkujemy, nasze możliwości produkcyjne, nasze plany rozwoju firmy.

2. Szkolenie BHP.

3. Prezentacja możliwości stażu, praktyk i zatrudnienia. Odpowiedzi na pytania.

4. Wycieczka do działu rozwoju. Prezentacja projektów technicznych firmy oraz sposobów rozwoju zawodowego i budowania kariery inżynierów.

5. Wycieczka na produkcję, zapoznanie z cyklem produkcyjnym, technologiami i sprzętem.

6. Wypełnianie ankiet, rozdanie prezentów.

Kogo zapraszamy do udziału

Studenci PW z kierunków i specjalności: Wydział Elektryczny na kierunku Elektrotechnika, Instytut Elektroenergetyki, na kierunku Elektrotechnika, specjalność Elektroenergetyka. Absolwenci, studenci od 3 roku studiów.

KIEDY: 24.05.204 (piątek), Dzień Otwarty trwa od 10:00 do 13:00 przy. Autobus wyjedzie z uczelni o godzinie 9:00, powrót o godzinie 14:00-14:30.

GDZIE: fabryka Triol Poland (Ostrówek Węgrowski, ulica Fabryczna 59) / Firma zapewnia autobus odjeżdżający z kampusu PW

ZAPISY trwają do 22.05.2024 do godz. 12:00

Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo informacje o lokalizacji miejsca zbiórki z PW.

Ważne podczas udziału w Dniu Otwartym: osoby zakwalifikowane do udziału prosimy o założenie w dniu wydarzenia butów z zasłoniętymi palcami (pełne zakrycie stopy).

Spotkanie poprowadzą:

Ivan Ovcharenko - zastępca dyrektora technicznego w dziedzinie rozwoju, zarządzający 5 grupami technicznymi. Pracuje w firmie od 8 lat. Swoją karierę w firmie budował od inżyniera konstruktora do zastępcy dyrektora technicznego.

Olena Ivanova - Kierownik Działu HR, certyfikowany coach, trener. Pracuje w firmie od 22 lat. Zbudowała swoją karierę od specjalisty ds. układu dokumentacji technicznej do kierownika działu.

Tetiana Sverdlenko - główny menedżer HR, certyfikowany trener, psycholog organizacyjny. Pracuje w firmie od 18 lat. Zbudowała swoją karierę w firmie od inżyniera konstruktora do głównego menedżera HR.

Jakub Zyśk - inżynier konstruktor, ponad 5 lat doświadczenia zawodowego, w Triol- Poland - 1 rok, 1 miesiąc. Absolwent Politechniki Warszawskiej, specjalizacja: Techniki Wytwarzania. Projektuje i wytwarza najbardziej poszukiwany przez klientów produkt - przemienniki częstotliwości ze sztucznym podnośnikiem dla produkcji ropy naftowej.

Triol-Poland sp.z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się produkcją urządzeń energoelektroniki - przetwornic częstotliwości, przemienników częstotliwości ze sztucznym podnośnikiem dla produkcji ropy naftowej itp. Jesteśmy firmą o pełnym cyklu produkcyjnym, prowadzimy własny rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis produkowanych urządzeń. Nasi klienci są na całym świecie: Meksyk, Kolumbia, Japonia, Chiny, Indie, Arabia Saudyjska, USA, Kanada i wiele innych. Zakład firmy w Polsce (Ostrówek Węgrowski, województwo Mazowieckie) został otwarty w roku dwa tysiące dwudziestym drugim, w ciągu 2 lat zatrudniliśmy ponad 400 pracowników i nadal prowadzimy rekrutację. Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem specjalistów technicznych - inżynierów elektroników, inżynierów automatyków, inżynierów konstruktorów. Jako pracodawca jesteśmy gotowi zorganizować praktyki dla studentów i zatrudnić ich po ukończeniu studiów. Więcej o firmie i jej produktach tutaj https://triolcorp.eu/

Zapisy trwają do 22.05.2024 do godz. 12:00.

Zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.