• 01.06.2023
  • Konsultacje

Dyżur telefoniczny I Oddziału ZUS w Warszawie

Biuro Karier PW zaprasza studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej do skorzystania z dyżuru telefonicznego pracownika I Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie.

Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród studentów i absolwentów naszej Uczelni.

Dyżur telefoniczny dla studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej odbędzie się 15.06.2023 (czwartek) w godz. 10:00-14:00 i będzie realizowany pod numerem telefonu: (22) 538 21 89.

Dyżur telefoniczny będzie pełnić pracownik I Oddziału ZUS w Warszawie, który będzie odpowiadał na pytania z zakresu:

• składania deklaracji i rozliczeń z ZUS osób, które prowadzą działalność gospodarczą,

• ulg dla przedsiębiorców (m.in. ulga na start, składki preferencyjne, mały ZUS+),

• składkach na ubezpieczenie społeczne w zależności od typu zawieranej umowy.

Dla studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej dyżur i konsultacje są bezpłatne.