• 28.11.2022

Bezpłatna subskrypcja „Pulsu Biznesu”

Uwaga!

Mamy dobrą wiadomość dla studentów, wykładowców i wszystkich członków społeczności PW.

Dzięki partnerowi - PKN ORLEN - możemy bezpłatnie korzystać z subskrypcji „Pulsu Biznesu” – najbardziej opiniotwórczego dziennika biznesowego w Polsce, gdzie codziennie znajdziecie ponad 100 nowych artykułów.

Pomogą Wam one założyć start-up, znaleźć inwestora, który sfinansuje realizację biznesowych pomysłów, wejść na rynek pracy, rozwinąć umiejętności miękkie i doskonale uzupełnią akademicką wiedzę zdobywaną podczas wykładów i z podręczników.

Warto skorzystać z tej oferty – wartość oferowanego nam pakietu Premium ma wartość ponad 1500 zł rocznie!

Bezpłatną subskrypcję uruchomicie w kilka chwil na stronie pb.pl/pw

Studentów pierwszego roku informujemy, a pozostałym przypominamy, że na PW możemy za darmo korzystać z prenumeraty „Pulsu Biznesu”.

Taka przyjemność przedsiębiorców i inwestorów kosztuje ponad 1500 złotych rocznie, nam bezpłatną lekturę umożliwia partner akcji – PKN ORLEN.

Warto skorzystać z takiej okazji – inżynierowie z przygotowaniem biznesowym są dziś na wagę złota! Subskrypcję uruchomicie w kilka chwil na stronie pb.pl/pw. Miłej lektury! PS – z oferty mogą także skorzystać wykładowcy i pracownicy uczelni.

Czy wiecie, że na PW możemy bezpłatnie korzystać z subskrypcji dziennika „Puls Biznesu”, która ma wartość ponad 1500 zł rocznie?

PB codziennie śledzi trendy, działania największych firm i technologicznych start-upów, a także programy finansowania nowatorskich rozwiązań i wprowadzania ich na rynek.

Obserwuje i opisuje międzynarodowe sukcesy polskich badaczy – w tym te, które odnoszą zespoły studentów polskich uczelni technicznych.

Bezpłatny dostęp do treści zapewnia nam PKN ORLEN.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pb.pl/pw, gdzie w kilka chwil uruchomicie bezpłatną subskrypcję.